Kitap Tutucu Modelleri

Kitap tutucu modelleri

Dekorasyon günden güne yenilenen ve aynı zamanda çok geniş olan bir alan diyebiliriz. Evinizin hatta odanızın her bir köşesi aslında ayrı bir dekorasyon konusudur. Burada sizlere kitap yığınlarınızı daha
dekoratif hale getirecek birbirinden ilginç ve dekoratif kitap tutuculardan bahsedeceğim.


Özellikle masa üzerinde ya da dayanaksız raflarda kitapları muhafaza etmek ve aynı zamanda şık, dekoratif bir görüntü oluşturacak kitap tutucular son dönemin dekorasyon trendleri arasında.

Önceleri kamufle görünecek halde tasarlanan kitap tutucular artık tamamen kendi başına bir dekorasyon ürünü halini aldılar diyebiliriz.
Son derece ilginç fikirlerle tasarlanan bu kitap tutucu çeşitlerini sizlerle paylaştığımda emenim hemen bu ürünün arayışına gireceksiniz ve evinizde bu ürünleri görmek isteyeceksiniz.

Her tip ev dekorasyonuna hitap edecek türünü bulmanın mümkün olduğu kitap tutucularda özellikle birbirini tamamlayan ve iki taraflı olarak karşılıklı kullanılan tutucular kesinlikle benim favorim. Aynı
zamanda en çok tercih edilen türlerden de diyebilirim. Kitap tutucu boyutlarına gelirsek ortalama aynı boyutlara sahip diyebiliriz. Tabi her biri tasarımına göre ufak da olsa boyut farklılıkları gösterecektir.

Son dönemde çokça gördüğümüz halatlı duvar rafları bildiğiniz üzere son derece uygun fiyatlı olarak satılıyor. Bu tip raflarınızı birkaç kitap ile değerlendirmek ve dekore etmek isterseniz kitap tutucuları mutlaka değerlendirmelisiniz.


İşlevsel olarak da tek tarafa sürekli yığılan ve yıkılan ya da üst üste dizmek zorunda kaldığımız kitaplarımızı da derli toplu hale getiriyor. Büyük kütüphaneleri olan kişiler belki de çok fazla kitaplıklarında bu tür ürünlere gerek duymayacaklarını düşünebilir. Ancak masanızın üzerinde ve
sürekli elinizin altında olmasını istediğiniz ve baş ucu kitabı diye tabir ettiğimiz kitaplarınızı kesinlikle daha dekoratif hale getirecek.


Modellere baktığımızda at figürleri, meyve figürleri, fil figürleri ve gözlük şeklindeki kitap tutucuların ön plana çıktığını ve en çok tercih edilenler arasında olduğunu görüyoruz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu