Kadın Yağmurluk Modelleri 2021

Kadın yağmurluk modelleri 2021 yılında son derece renkli olarak karşımıza çıkıyor. 2022 yılına yaklaştığımız bu günlerde pandeminin bunaltıcı etkisinden kurtulma gayreti modaya da yansıyor. Bu yıl ve önümüzdeki yıl canlı ve parlak renkleri çok göreceğiz. Öyle ki kışın dahi koyu renkler ikinci planda kalacak. Koyu renklerde dahi pırıltılan ve parlaklıklar göreceğiz.

Bu moda kadın yağmurluk modelleri için de tabiki geçerli oluyor. İlkbahar ve sonbahar mevsiminde yağmurluk tercihi daha ideal oluyor. Bu mevsimler çok soğuk veya çok sıcak olmadıkları için yağmurluk gibi ince dış giyim ürünleri daha çok tercih ediliyor.

Yağmurluk; yağmur suyunu yüzeyinde tutmayadan ve içerisine geçirmeden üzerinde akıp gidecek yapıda kumaşlarla yapılmış ve yine yağmur için tasarlandığı için şapkalı olan dış giyim ürünüdür. Dilerseniz şimdi 2021 yılında kadın yağmurluk modellerinde öne çıkan parçalara bir göz atalım.

Kadın Yağmurluk Rüzgarlık Modelleri

Yağmurluk ve rüzgarlık aslında aynı ürünlerdin. Yağmurluk içerisine sıvı geçirmeme özelliğine sahip olduğu için rüzgarı da içerisine geçirmeyerek hem yağmur hem de rüzgardan koruyan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden yağmurluk veya rüzgarlık isimlerini alır.

Kadın Yağmurluk Parlak Siyah

kadin sik siyah yagmurluk
kadın yağmurluk siyah

Yukarıda gördüğünüz modeli bu sene ve önümüzdeki sene çok görceğiz. Parlak yapıda ve siyah renkte aynı zamanda trençkot kesimi şeklinde tasarlanmış bu yağmurluk son derece şık ve her tarza uyum sağlayacak yapıda. Hemen her kombininizde bu tip bir yağmurluğu kullanmanız mümkündür.

Kadın Yeşil Şeffaf Yağmurluk

kadin yesil yagmurluk
şeffaf yeşil yağmurluk

Yukarıda gördüğünüz model de bu sezon çok göreceğimiz modellerden bir tanesi. Bu modelde transparan yapıda yeşil renkte bir model görüyorsunuz. Bu model spor kombin için son derece uygun bir yapıdadır. Haftasonları kombinlerinizi son derece şık bir biçimde tamamlayabileceğiniz bir parça diyebilirim.

Şapkalı Pembe Yağmurluk

kadin yagmurluk pudra
parlak pembe yağmurluk

Yukarıda da pudra pembe tonlarında son derece tatlı bir renge sahip olan hem spor hem günlük giyimde kullanılabilecek bir tarza sahip kadın yağmurluk modeli görüyorsunuz. Bu modelde belden lastik kullanılarak bel oyuntunuzu da ortaya çıkarabileceğiniz bir yapı sunulmuş. Yağmurluk modelleri genellike rahat kesim olduğu için bu tip detaylar daha şık bir görünüm yakalamayı sağlıyor.

Kadın Yağmurluk Uzun

kadin parlak mavi yagmurluk
uzun yağmurluk

Yukarıda da yine parlak bir model görüyorsunuz. Oldukça renkli ve canlı yapısı ile tarzını yansıtmak isteyen hanımlar bu yıl çok daha şanslı diyebiliriz. Çünkü bu tip modelleri ve renkleri daha önce de belirttiğim üzere bolca göreceğiz.

Kadın Yağmurluk Rüzgarlık

kadin beyaz yagmurluk
kadın rüzgarlık yağmurluk

Yukarıda beyaz renkte rahat kesim bir model görüyorsunuz. Klasik ve sıradan modellerden sıkılan ve farkını ortaya koymak isteyen hanımlar için burada şık bir model görüyorsunuz. Bu model hem de yine hem yağmurluk hem de rüzgarlık olarak kullanılabilecek tarzda.

Bordo Uzun Parlak Yağmurluk

kadin bordo yagmurluk
bordo parlak yağmurluk

Siyaha şık bir alternatif arıyor iseniz kesinlikle bordo doğru seçim olacaktır. Bordo renkte uzun ve parlak yapıda olan bu yağmurluk yağmurlu günlerde sizlere eşlik edecek aynı zamanda da şıklığınızdan taviz vermemenizi sağlayacak parçalardan bir tanesi olabilir.

Kadın Yağmurluk Zara

kadin bronz yagmurluk
zara yağmurluk

Yukarıda zaranın tasarımlarından olan bir yağmurluk modeli görüyorsunuz. Yine tarzını ve farkını ortaya koymak isteyen hanımlar için burada oldukça farklı bir renk yağmurluk görüyorsunuz. Bronz tonlarında ve yarı mat yarı parlak kumaştan tasarlanmış bu yağmurluk son derece şık ve sıra dışı bir parça.

Çift Taraflı Yağmurluk

kadin cift tarafli yagmurluk
çift taraflı bayan yağmurluk

Burada da bir taşla iki kuş vurmak isteyenlerin tercihi olabilecek türde bir ürün görüyorsunuz. Bu yağmurluk çift taraflı olarak kullanım imkanı sunan ve bir tarafı tek koyu renk olarak kullanıma sunulur iken diğer tarafı da daha renkli ve desenli olarak tasarlanmış. Bu model hem spor hem de daha ciddi kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz türde bir yağmurluk modeli.

Parlak Gold Yağmurluk

kadin gold yagmurluk
gold renkte yağmurluk

Burada da yine zara yağmurluk modelini andıran farklı bir model görüyorsunuz. Bu model gold renkte ve gold parlaklığında tasarlanmış. Dikkat çekici bir tasarım.

Uzun Bayan Yağmurluk Modeli

kadin gri yagmurluk
gri uzun bayan yağmurluk

Yukarıda nut renklerden hoşlanan hanımlar için şık bir tasarım görüyorsunuz. Daha ciddi ve daha çok ofis kombinlerinizi tamamlayabilecek nitelikte olan bu yağmurluk da çok tercih edilen modeller arasında. Klasik kesimlerden hoşlanan hanımların ilk tercihi bu tip modeller oluyor.

Deri Görünümlü Bayan Yağmurluk

kadin kahverengi parlak yagmurluk
uzun bayan yağmurluk modelleri

Yukarıda yine uzun parlak bir model görüyoruz. Bu tip parlak modelleri çokça göreceğimizi belirtmiştim. Burada da koyu renkten vazgeçemeyen ancak sıradan olmasından da hoşlanmayan hanımlar için yine tıpkı bordo gibi siyaha alternatif olabilecek yapıda bir renk, kahverengi, görüyoruz.

Kadın Kısa Yağmurluk

kadin kirmizi yagmurluk
kadın kırmızı yağmurluk

Kırmızı renk bildiğiniz üzere her mevsimin rengidir. Yağmurluk rengi olarak da kırmızı çok tercih edilen renklerden bir tanesi. Uzun yerine kısa modelleri seviyor iseniz eğer bunun için de alternatifler bulunuyor. Özellikle çok kısa boylu hanımların uzun modeller tercih etmekten kaçındıklarını biliyoruz. Bu tip durumlarda böyle modelleri tercih edebilirsiniz.

Kadın Siyah Yağmurluk

kadin kurklu yagmurluk
Kadın Yağmurluk Modelleri 2021 21

Kadın Oversize Yağmurluk

kadin oversize yagmurluk
oversize kadın yağmurluk

Yukarıda sarı renkte ve oversize kesim bir yağmurluk modeli görüyorsunuz. Oversize kesimi uzun süre daha hemen her alanda göreceğiz. Bu moda tabiki yağmurluk modellerine de yansıyor. Yağmurluk seçerken eğer bu tip kesimlerden hoşlanıyor iseniz böyle modelleri de seçmeniz mümkün.

Parlak Pembe Kadın Yağmurluk

kadin pembe parlak yagmurluk
parlak pembe bayan yağmurluk

Pembe rengi son derece feminen bir renktir. Burada da hem parlak hem de pembe renkte bir yağmurluk görüyoruz. Aynı zamanda puantiyeli astarı ile retro bir hava katılarak tasarlanmış bu yağmurluk retro modasını tam anlamıyla yansıtan parçalardan diyebiliriz.

Kadın Sarı Yağmurluk

kadin sari yagmurluk
Kadın Yağmurluk Modelleri 2021 22

Tesettür Yağmurluk

kadin tesettur yagmurluk
bayan tesettür yağmurulk

Yağmurluk tesettür giyimde de çok tercih edilen bir parçadır. Burada da rahat kesim ve uzun bir yağmurluk modeli görüyorsunuz. Bu tip yağmurlukları spor kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kadın Şeffaf Yağmurluk

kadin seffaf yagmurluk
kadın şeffaf yağmurluk

Bayan Siyah Uzun Yağmurluk

kadin siyah parlak yagmurluk
bayan siyah yağmurluk

Yukarıda gördüğünüz model siyah renkte yarı parlak olarak tasarlanmış uzun bir model. Bu tip yarı mat yarı parlak modeller de çok parlak modellerden hoşlanmayan hanımlara şık birer alternatiftir.

Kadın yağmurluk modelleri ile ilgili bilgi verdiğimiz bu yazı ve galeri ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu