Kadın Palazzo Pantolon Modelleri

Kadın palazzo pantolon modelleri 2023-2024 modasının başını çeken pantolon modellerinden oluyor. Özellikle de yaz aylarında palazzo pantolon kombinlerini çokça göreceğiz.

Öne çıkan palazzo pantolon modellerine baktığımızda özellikle bel detaylı modellerin ve keten modellerin öne çıktığını görüyoruz.

krem palazzo pantolon
kadın palazzo pantolon modelleri 7

Kadın Palazzo Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Kadın palazzo pantolon kombinlenir iken üst parça seçimi ve ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Palazzo pantolon dökümlü ve dikkat çeken bir parça olduğu için üst parça genellikle dar kesim tercih edilmelidir.

Özellikle de crop palazzo pantolon ile çok tercih edilen bir parçadır. Öte yandan yelekli kombinler de bu sene palazzo pantolon ile çok tercih edilen üst giyim grubudur. Dilerseniz yelekli takımları buradan inceleyebilirsiniz.

yuksek bel palazzo pantolon
kadın palazzo pantolon modelleri 8

Palazzo pantolon hem günlük hem de özel günler için kombinlenebilen ve aynı zamanda resmi olarak da tamamlanabilen bir parçadır. Takım elbiselerde de artık palazzo pantolon çokça görüyoruz. Bu hem daha tarz bir görüntü yakalamayı sağlar iken hem de daha moda bir görüntü yakalamayı sağlıyor.

yesil palazzo pantolon
kadın palazzo pantolon modelleri 9

Farklı renklerde ve desenli olarak da bulabileceğiniz bu pantolon modeli özellikle bel olarak farklılık da gösteriyor. Bildiğiniz üzere son dönem çok yaygın olan katlama bel modelini daha çok palazzo pantolonlarda görüyoruz. Bu tip bel modeline sahip pantolonları daha çok kısa üst grup giysileri ile tamamlamak mümkün.

palazzo pantolon kombinleri
kadın palazzo pantolon modelleri 10

Bu pantolonlarda ayakkabı seçimi de en çok kafa karışıklığına neden olan durumlardan. Ayakkabınızı kombininize göre spor ya da topuklu stiletto olarak seçebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken panotolonu nasıl kombinleyecek iseniz o şekilde boy ölçüsü bulunması gerektiğidir. Yere kadar uzanan bir model olduğu için kısa bir görüntü hoş olmayacaktır.

siyah bel detayli palazzo pantolon
kadın palazzo pantolon modelleri 11

Gömlekler ile de sıkça tamamlanabilen kadın palazzo pantolon modelleri daha çok sert değil yumuşak kumaşlar ile tercih edilmelidir ki dökümlü hava verilebilsin.

Öte yandan çok desenli modelleri de bu pantolonlarda göreceğiz. Çok desenli modellere baktığımızda daha çok tek renk ile kombinlemek yerinde olacaktır diyebiliriz.

Burada sizlere kadın palazzo pantolon hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu