Duck Tırnak Modelleri

Duck tırnak modelleri yurt dışında bir süredir moda olan protez tırnak modellerinden. Ülkemizde de son dönemde öne çıkmaya başlayan tırnak modellerinden bir tanesi duck tırnak modelidir.

Duck tırnak; adından da anlaşıldığı üzere ördek ayağına benzeyen şekilde tırnağın palet biçimde şekillendirilmesidir.

Bu tırnaklar diğer protez tırnaklara göre çık daha dikkat çekici ve abartı tırnak modelleri olduğu için herkese hitap etmese de günümüzde giderek yaygınlaşmaya başladığını görüyoruz.

Duck Tırnak Modelleri Nelerdir?

duck nail art
duck tırnak modelleri 8

Yukarıda uzun duck tırnak modeli görüyoruz. Bu modelde taşlar ve desenler kullanılmış. Hem uzun hem de duck olan bu model kullanış açısından zor olsa da meraklıları için oldukça moda bir görüntüye sahip.

duck tirnak modelleri
duck tırnak modelleri 9

Yukarıda gördüğünüz modelde desenli ve yine taş ile birlikte sim detayları kullanılmış bir nail modeli görüyoruz. Bu model küt bir model olduğu için daha çok uzun ve ince tırnaklarda tercih edilmelidir diyebiliriz.

duck tirnaklar
duck tırnak modelleri 10

Cıvıl cıvıl bir duck nail art istiyor iseniz yukarıdaki modeli tercih edebilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan bu model pembe ağırlıklı tonlarla renklendirilmiş ve ayıcık figürü ile oldukça sevimli hale getirilmiş.

duck tirnak nedir
duck tırnak modelleri 11

Yukarıda üç farklı renk desen ve boyuta sahip duck nail modelleri görüyoruz. Duck istiyor ancak çok da abartı bir görüntü olsun istemiyor iseniz en üstteki beyaz french model tarzdaki tırnakları tercih edebilirsiniz.

Abartmak ve gösteriş benim işim diyor iseniz de sol altta bulunan model tam size göre. Hem gösterişli olsun hem de zarif dursun tercihinde iseniz de pembe düz renk hafif duck tırnaklar sizin için ideal seçimler olacaktır.

simli duck
duck tırnak modelleri 12

Kısa parmaklar için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir duck model görüyorsunuz. Hem moda hem de şık bir görüntüye sahip olan bu tırnakları her zaman kullanabilirsiniz.

duck1
duck tırnak modelleri 13

Duck tırnakları evde kendiniz de uygulayabilirsiniz. Yapıştırma tırnak modellerinde duck modelleri de bulmak artık mümkün. Bu modelleri satın alarak üzerini kendiniz dilediğiniz gibi renklendirerek şekillendirebilirsiniz.

Son dönemde kadınlar tarafından çok tercih edilen protez tırnak hakkında daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Burada sizlere protez duck tırnak modelleri hakkında bilgi verdim konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu