Damatlık Modelleri ve Fiyatları 2023-2024

Damatlık modelleri 2023-2024 yılında nasıl şekilleniyor, hangi renk ve desenler öne çıkıyor, hangi vücut tipi hangi tür damatlığı giymeli gibi soruların cevabını bulabileceğiniz bir yerdesiniz.

2023-2024 yılları arasında baktığımızda geçen yıla göre çok büyük bir fark bulunmuyor. Ancak elbette ufak da olsa farklılıkları da gözlemlemek mümkün.

Damatlık Modelleri

Bir çok farklı damatlık modeli bulunuyor bunlar;

  • Takım elbise damatlık,
  • Smokin damatlık,
  • Şal yaka damatlık,
  • Kruvaze damatlık,
  • Simsiyah damatlık

modellerinin yanında farklı renk ve desenlerde damatlıklar da bulunuyor. Burada sizlere her birini görsel olarak da açıklayacağım.

beyaz damatlik
beyaz damatlık

Burada gördüğünüz bembeyaz damatlık yılın öne çıkan modelleri arasında yer alıyor. Papyon ve yelek kullanılmış olan bu damatlığı dilerseniz yeleksiz olarak da kullanabilirsiniz. Öte yandan demode olan trendlere baktığımızda kuşaklar artık damatlıklarda kullanılmıyor.

ekoseli damatlik
ekoseli takım elbise damatlık modelleri

Burada takım elbise damatlık modeline bir örnek görüyoruz. Ekose desen kullanılan bu damatlık da yılın trendleri arasında yerini alıyor. Siyah ve beyaz gibi sıradan renkler yerine farklı bir renk arıyor iseniz bu tip toprak renklerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

mavi yeleksiz damatlik
koyu mavi damatlık

Burada da yine takım elbise damatlık modeline bir örnek görüyoruz. Koyu mavi olan bu damatlık da yılın öne çıkan renklerinden bir tanesi oluyor. Özellikle de kır düğünü ve sahil düğünü konseptlerinde bu rengi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

siyah papyonlu damatlik
siyah damatlık

Siyah damatlık her sezon olduğu gibi bu sezon da en çok tercih edilen renk oluyor. Yukarıda şal yaka bir model görüyorsunuz. Bu modelleri yelek ile kombinlemek gerekir aksi taktirde hoş bir görüntü ortaya çıkmayacaktır.

lacivert damatlik 1
lacivert smokin

Burada da papyonlu lacivert bir damatlık modeli görüyorsunuz. Bu tip saten detayları olan damatlıklar da çok kullanılan modeller arasında. Aynı zamanda bu saten detayların daha sonra çıkarılabilir olması da damatlığı günlük hayatta da kullanılabilir hale getiren detaylardandır.

mavi italyan kesim damatlik
mavi italyan kesim damatlık

Burada da buz mavisi italyan kesim bir damatlık görüyoruz. Yelek ve papyon kullanılan bu damatlık özellikle ünlülerin de çok tercih etmesinden dolayı öne çıkan modeller arasında gösteriliyor.

papyonlu damatlik
gri damatlık

Geçtiğimiz sezona göre daha az kullanılsa da gri renk bu sezon da yine kullanılmaya devam ediyor.

siyah gomlekli damatlik
simsiyah damatlık

Simsiyah damatlık da çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Siyah her ne kadar matem rengi gibi algılansa da aynı zamanda asaletin de rengi olduğu için damatlıkta daha çok kullanılmaya başlandı. Özellikle de kilo problemi olan beyler bu tip damatlıkları rahatlıkla tercih edebilirler.

smokin damatlik
bej smokin damatlık

Bej renk de yılın öne çıkan damatlık renkleri arasında yerini aldı. Açık tenli erkekler için kusursuz bir görüntü sağlayan bej değerlendirilmesi gereken renkler arasında.

2023 Damatlık Fiyatları

Dengesiz piyasa fiyatları nedeni ile sürekli artan maliyetlere bağlı olarak bildiğiniz üzere fiyatlar oldukça değişkendir. Ancak 2023 itibari ile damatlık fiyatları 2000 ile 20 000 arasında değişmektedir.

Burada sizlere 2023-2024 damatlık modelleri ve fiyatları hakkında bilgi verdim, dilerseniz buradan gelinlik modellerini de inceleyebilirsiniz.

Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu