Bayan Bot Modelleri 2021

Bayan bot modelleri 2021 yılı için de oldukça şık modellerle karşımıza çıkıyor. Sezonun öne çıkan modellerini sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Yılın öne çıkan modellerinde geçtiğimiz yıla göre çok büyük değişiklikler görmüyoruz. Yine siyah ve taba renkleri ön planda olurken beyaz renk botlar bu sezon daha az görüyoruz.

Geçen yılın öne çıkan bot rengi olan beyaz bu sezon daha çok çizmelerde görülüyor. Çizme modellerini de bir sonraki yazımızda ele alacağız.

Kadın Bot Modelleri

Bot; bileğe kadar uzanan ayakkabı türüdür. Bilek ile diz arasındaki uzunlukta botlar da bulunuyor. Süet, deri ve rugan bot modelleri bulunuyor. Bunun dışında; ince topuklu, bağcıklı, kalın topuklu, taşlı, topuksuz modelleri bulmak mümkün. Aynı zamanda günlük bot ve kar botu türleri de bulunuyor. Burada yılın öne çıkan bayan bot modelleri için her türden örnekler bulacaksınız.

Yüksek Topuklu Bayan Bot

yuksek topuk bayan bot
yüksek topuklu bayan bot

Burada yüksek topuklu, süet ve arkada metal detayı bulunan bir bot modeli görüyorsunuz. Bu bot modeli yılın öne çıkan bot modellerinden bir tanesidir. Özellikle ofis kombinleriniz ve özel gün kombinleriniz için bu tip botları kullanabilirsiniz. Bu botu benzerlerinden ayıran detay arkadaki metal gold detaydır. Bu tip botları hem etek hem de pantolon ile kullanabilirsiniz.

Yeşil Bağcıklı ve Topuklu Bayan Bot Modelleri

yesil bayan bot
bayan bot modelleri bağcıklı

Bağcık botta çok tercih edilen bir aksesuardır. Genellikle artık aksesuar olarak kullanılan bağcıklar botlara daha spor bir hava verdiği için çok tercih ediliyor. Burada da aksesuar amaçlı bağcık kullanılmış tokalı ve aynı zamanda topuklu bir bayan bot modeli görüyoruz. Bayan bot modellerinde uzun yıllardır modası devam eden bu tip botlar daha uzun yıllar da bizimle olacak gibi görünüyor.

Tüylü Bayan Bot Modelleri

tuylu bayan bot
tüylü bayan bot

Yukarıda gördüğünüz model düz taban ve taba renkte tüylü bir model. Bu tip peluş detaylı ürünleri bu kış da çokça görmeye devam edeceğiz. Bu modellerde tüy detayları botlara daha yumuşak bir hava sağlıyor. Bu yüzden de peluş çantalarla kombini için de çok tercih ediliyor.

Topuklu Siyah Bayan Bot

topuklu siyah bayan bot
topuklu siyah bayan bot

Yukarıda gördüğünüz siyah bayan bot modeli de yine yılın çok tercih edilen bot modelleri arasında. Hem sade hem de şık bir model arıyor iseniz böyle bir bot modeli tercih edebilirsiniz. Bu bot modeli hem pantolon hem de ayakkabılar için kullanılabilir yapıda olduğu için de son derece kullanışlı bir modeldir.

Topuklu Şık Bayan Bot

topuklu sik bayan bot
topuklu şık bayan bot

Yukarıda ince topuklu ve abiye tarzda bir bot modeli görüyoruz. Bayan bot modellerinde bu tip ince topuklu modelleri de genellikle böyle sivri topukla birlikte görüyoruz. Gece kıyafetleriniz ile veya takım elbise altına bu tip botlarınızı kullanarak daha şık kombinler oluşturabilirsiniz. Kaz ayağı deseni bildiğiniz üzere kış desenlerinin başında geliyor. Kaz ayağı gibi hayvan desenleri bu sezon da bolca göreceğimiz modellerden.

Kısa Topuklu Bayan Bot

kisa topuklu bayan bot
Kısa topuklu bayan bot

Burada pencereli ve kovboy tarzı bir bayan bot modelleri görüyoruz. Bu bot modelinde öne çıkan detaylar pencereleri ve kovboy tarzı topuk ile birlikte burun kısmı kullanılması. Kovboy botları son beş yıldır hanımlar arasında oldukça popüler ve bu moda bu sezon da yine devam ediyor. Bu tip botlarınızı hem midi boy etekler ile hem de jean pantolon ile kombinleyerek günlük hayatta kullanabilirsiniz.

Genç Bayan Topuklu Bot

genc bayan topuklu bot
genç bayan topuklu bot

Yukarıda genç hanımlar için topuklu bot modeli görüyorsunuz. Genellikle topuklu bot denilince daha avangard modelleri görüyoruz. Ancak bu tip hem topuklu hem de daha dinamik modeller de bulmak mümkün. Bu tarzdaki topuklu botları jean pantolon ile de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Bayan Kovboy Bot

bayan kovboy bot
bayan kovboy bot

Yukarıda hem bot hem de çizme diye tanımlanabilecek uzunlukta bir ayakkabı modeli görüyoruz. Daha önce de belirttiğim üzere bu tip kovboy stilleri yılın moda botları arasında yer alıyor. Burada hem kesim olarak hem de desen olarak tam anlamıyla bir kovboy botu görüyoruz. Tabiki günlük hayata uyarlanmış haliyle demek daha doğru.

Günlük Bayan Bot

bayan bot kahverengi
günlük bayan bot

Yukarıda günlük olarak kullanıma uygun ve hemen her günlük kombine uyum sağlayabilecek türde sade ve düz bir model görüyoruz. Bu tip bir bot edinmenizi de tavsiye edebilirim. Tam anlamıyla kurtarıcı bir ürün olarak kullanabileceğiniz sade ve şık bir bot.

Bayan İnce Topuk Çorap Bot

bayan ince topuklu corap bot
ince topuk bot

Yukarıda geçmiş yıllarda çok kullanılan ancak günümüzde kullanımı nadir olsa da meraklılarına hala hitap eden çorap botları görüyoruz. Bu tip botların daha çok aslında çizmelerini görmek mümkün. Bu botlar tamamen bacak ile bütünleştiği için tercih edilen ve çorap görünümü verilen bir modeldir.

Deri Bayan Bot

deri bayan bot
deri bayan bot

Burada alçak topuklu deri siyah sade bir model görüyoruz. Ofis kombinleriniz için kullanabileceğiniz tarzda olan bu bot topuk kısmında kullanılan metal detay ile birlikte sıradanlıktan kurtulmuş. Hem sade hem de şık bir model arıyor iseniz bu tip minik detaylar içeren botları tercih edebilirsiniz.

Kahverengi Bayan Bot

vizon bayan bot
kahverengi bayan bot

Yukarıda kahverengi üzerine siyah bant detayları bulunan az topuklu bir günlük bot görüyoruz. Kışın daha çok kullandığımız kaban ve çanta rengi olan siyah ve kahverengi ile rahatlıkla uyum sağlayacak renklere sahip bu bot da oldukça kullanışlı bir modeldir.

Parlak Mint Yeşili Bayan Bot

topuklu bayan mint yesili bot
mint yeşili bayan bot modelleri

Yukarıda sıradan renklere farklı bir alternatif arayan hanımlar için mint yeşili bir bot modeli görüyorsunuz. Bu tip renklerde bot kullanırken uçuk renklerde kombinler tercih edebilir veya aynı tonda bir kazak ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Taşlı Topuklu Bayan Bot

tasli bayan bot
taşlı topuklu bayan bot

Yukarıda abiye giyim veya gece kıyafetiniz ile kullanabileceğiniz bir bot modeli görüyorsunuz. Bu bot maksi boy topuğa sahip olduğu için çok uzun boylu hanımların tercih etmemesinde fayda olacaktır. Aynı zamanda taş detayları bulunan bu tip botları gece kıyafetiniz ile kombinleyecek iseniz taşlı değil taşsız kıyafetler ile kombinlemeniz daha doğru olacaktır.

Siyah Topuklu Bayan Bot

siyah topuklu bayan bot
siyah topuklu bayan bot modelleri

Yukarıda siyah renkte deri ahşap görünüm topuğa sahip tokalı bir model görüyoruz. Bu model hem jean pantolon ile hem de etek ile rahatlıkla kombinlenebilir yapıdadır.

Siyah Süet Bayan Bot

siyah suet bayan bot
siyah süet bayan bot

Süet kış aylarında ayakkabıda en çok tercih edilen materyaldir. Bu tip süet botların kullanımı her ne kadar zor olsa da şık ve temiz görünümü hanımları her zaman cezbeden bir gerekçe olmuştur.

Bordo Bayan Bot

bayan bordo bot
bordo bayan bot

Bayan Kar Botu

bayan kar botu
kar botu bayan

Bayan Beyaz Bot

beyaz bayan bot
bayan beyaz bot

Bot Modelleri Bayan Topuksuz

bot modelleri bayan topuksuz
Bayan Bot Modelleri 2021 30

Düz Taban Bot Modelleri

duz taban bot modelleri
Bayan Bot Modelleri 2021 31

Fantazi Bayan Bot Modelleri

fantazi bayan bot
Bayan Bot Modelleri 2021 32

Kadın Bağcıklı Bot Modelleri

kadin bagcikli bot
Bayan Bot Modelleri 2021 33

Kadın Bot

kadin bot
Bayan Bot Modelleri 2021 34

Kalın Topuklu Bayan Bot

kalin topuklu bayan bot
Bayan Bot Modelleri 2021 35

Kışlık Bot Bayan

kislik bot bayan
Bayan Bot Modelleri 2021 36

Parlak Deri Bayan Bot

parlak deri bayan bot
Bayan Bot Modelleri 2021 37

Platform Topuk Bayan Bot

platform topuk bayan bot 1
Bayan Bot Modelleri 2021 38

Burada bayan bot modelleri ile ilgili yılın öne çıkan modellerini birlikte inceledik. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu