Arkadaş Düğününde Ne Giyilir?

Arkadaş düğününde ne giyilir konusunda kafanız karışık ise sizleri aydınlatacak bir kaç tüyo ile geldim. Özellikle de yakın arkadaşınız evleniyor ise ne giyiceğiniz konusunda kafanız karışık ise dikkat etmeniz gereken noktaları sizler ile paylaşacağım.

arkadaslar dugunde ne giyer
arkadaş düğününde ne giyilir
  • Eğer çok yakın bir arkadaşınız evleniyor ise ve düğün boyunca yanında olacak iseniz son derece şık olmalısınız ancak tabi ki gelini gölgede bırakacak kadar abartı bir kıyafet de tercih etmemelisiniz.
  • Çok yakın olmayan ancak sevdiğiniz bir arkadaşınızın düğünü için bir kıyafet arıyor iseniz de sade ancak şık ve kesinlikle abiye bir kıyafet tercih edebilirsiniz.
  • Her zaman düğünde elbise giyilmeli diye bir kural yoktur bu yüzden tulum ya da iki parça kıyafetler de kullanarak şık kombinler oluşturabilirsiniz.
  • Ayrıca düğün boyunca gelinin yanında bulunacak iseniz şıklığınız kadar rahatlığınız da önemli olacaktır. Sürekli hareket halinde olmanız gerekeceği için hareketlerinizi engellemeyecek yapıda bir kıyafet tercih etmelisiniz.
  • Ayrıca eğer gelinin isteği ile tüm yakın arkadaşlar olarak aynı renk giyinecek iseniz de bu aslında işinizi kolaylaştıracak bir durumdur. Bu durumda yalnızca yapmanız gereken kendinize uygun modeli bulmak.

Yakın Arkadaş Düğününde Ne Giyilir?

arkadaslar dugunde ne giyer
yakın arkadaş düğününde ne giyilir

Burada dört farklı düğün için uyun elbise çeşidi görüyoruz. Parlak kumaşlardan oluşan bu elbiseleri de yakın bir arkadaşınızın düğünü için tercih edebilirsiniz.

dugun elbiseleri
düğün için kabarık elbise

Burada da kabarık bir elbise modeli görüyoruz bu elbiseyi de yakın arkadaş düğünü için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kabarık olduğu için rahat yürümenizi de sağlayacaktır.

dugunde ne giyilir
uçuş duğün elbisesi

Özellikle kır düğünü ve havuz başı düğünleri için kullanabileceğiniz bu elbise de arkadaş düğünleri için uygun bir elbise olacaktır.

arkadas dugununde ne giyilir
kışın arkadaş düğününde ne giyilir

Kış düğünü için arkadaşınıza eşlik edecek iseniz yukarıdaki gibi midi boy ve fakir kol bir elbise tercih ederek şıklığı yakalayabilirsiniz.

dugun abiyeleri
nedime elbisesi

Tam bir nedime elbisesi arıyor iseniz yukarıdaki gibi tütü detaylı mini bir elbise de tercih edebilirsiniz. Özellikle de arkadaş grubu olarak ortak bir kombin seçecek iseniz bu elbise türü uygun olacaktır.

yakin arkadas dugun kiyafeti
siyah düğün elbisesi

Yukarıda siyah şık ve sade bir elbise görüyorsunuz. Yalnızca kol detayları ile öne çıkan bu elbiseyi uzun boylu kadınlar rahatlıkla tercih edebilir.

siyah tesettur dugun elbisesi
tesettür yakın arkadaş düğün elbisesi

Tesettür abiye modellerinde bu tür modeller de yakın arkadaş düğünleri için oldukça uygun olacaktır. Şık ve sade aynı zamanda pileli yapısı ile son dönemin modası olan bir elbise türü.

arkadas dugunu icin abiye
saten uzun abiye
arkadas dugununde nasil elbise giyilir
kabarık saten abiye
arkadas dugununde ne giyilir tesettur
kabarık tesettür abiye
dugun elbisesi sade sik
yırtmaçlı abiye
tesettur dugun kiyafeti
tesettür yakın arkadaş düğününde ne giyilir
yakin arkadas dugununde ne giyilir
iki parça düğün kıyafeti
yakin arkadas dugun kiyafeti kirmizi
kırmızı düğün elbisesi
tesettur yakin arkadas dugun kiyafeti
tesettür pelerinli abiye

Burada sizlere arkadaş düğününde ne giyilir konusunda bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu