Açık Gelin Saçı Modelleri

Açık gelin saçı modelleri yeni dönemde en çok kullanılan gelin saç modellerinden. Bildiğiniz üzere daha çok artık açık alan düğünleri ön plana çıkıyor. Bundan dolayı da daha fresh gelinlik ve saç modelleri tercih ediliyor.

Kır düğünlerinde daha çok örgü saç modelleri ve açık saç modelleri tercih ediliyor. Dilerseniz örgü saç modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Açık Gelin Saçı

acik gelin sac modelleri
açık gelin saçı modelleri 10

Burada oldukça sade bir gelin saçı modeli görüyorsunuz. Bu modelde saç, papatya taçlar ile hareketlendirilmiş. Onun dışında hafif bir maşa ile hareket kazandırılan bu saç modeli kır düğünü için tercih edilebilir.

acik gelin saci
açık gelin saçı modelleri 11

Burada da yine açık ancak daha derli toplu bir görüntü isteyen gelinler için farklı bir model görüyoruz. Bu model önden taş veya saç aksesuarı ile kullanılabilir yapıda.

gelin acik sac 1
açık gelin saçı modelleri 12

Açık gelin saçı modellerinde en çok kullanılan model türü örgü detaylardır. Burada yarım toplanmış yine maşa ile hareketlendirilerek gelin saçı aksesuarı ile tamamlanmış bir saç modeli görüyoruz.

gelin sac modeli acik
açık gelin saçı modelleri 13

Burada gördüğünüz model daha çok seksenler Fransız modasını anımsatan yine daha derli toplu bir model diyebiliriz. Bu model özellikle görselde olduğu gibi omuz dekolteli gelinlikler için oldukça uygun olacaktır. Aynı zamanda sahil düğünleri için de kullanılabilir modellerden bir tanesi..

gelin saci acik
açık gelin saçı modelleri 14

Açık gelin saçı modellerinde sürekli maşa görüyoruz. Dümdüz saçlar gelin saçlarında tercih edilmiyor. Hareket için maşa çokça kullanılıyor. Dolayısı ile yılın saç trendi arasında maşa saçlar var demek yanlış olmayacaktır.

orgulu acik gelin saci
açık gelin saçı modelleri 15

Burada da yine örgü detayı bulunan açık bir gelin saçı örneği görüyoruz. Bu model her tür gelinlik için ve düğün konsepti için rahatlıkla tercih edilebilir.

Sımsıkı gelin topuzları artık son dönemde kullanılmayan modellerden oluyor. Güzellik algısı bildiğiniz üzere oldukça değişmeye ve doğallığa evrilmeye başladı.

dugun acik sac
açık gelin saçı modelleri 16

Ancak yine de siz kendinize yakışan modeli bulup tercih etmeli ve tabi ki kendi zevkinizi ve benliğinizi yansıtmalısınız.

acik gelin saci modeli
açık gelin saçı modelleri 17

Burada sizlere açık gelin saçı modelleri hakkında bilgi verdim. Beğendiğiniz modelleri kuaförünüze göstererek uygulayabilirsiniz. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu