5 Adımda Gardırobunuza Seviye Atlatın

5 adımda gardırobunuza seviye atlatın ve stilinizi yeniden oluşturmak için yeni parçalara dolabınızda yer verin. Dolabınızdaki parçalardan sıkılmış ve yenilik yapmak istiyor olabilirsiniz. Tarzınız bambaşka olsa bile dolabınızda yer alan parçalarla bunu yansıtamamış olabilirsiniz.Artık 5 adımda gardırobunuza seviye atlatın ve görünümünüzü baştan yaratın.

Birçok insan alışveriş yaparken beğendiği parçayı modaya uygun olsun ya da olmasın sırf beğendiği için almaktadır. Bu tarz parçalar geçici olarak kullanımı alanı bulsa da zamanla rafa kaldırılmaktadır. Özellikle günümüzde sosyal medya hayatımızın merkezine yerleştiğinden beri karşımıza çıkan reklamlarla da trendlerden etkilenmemek mümkün olmamaktadır.

5 adimda gardrobunuza seviye atlatin
5 adımda gardırobunuza seviye atlatın

Bu etkenlerle birlikte alıştığımız ve kalıplaşmış tarzın dışına çıkmak bazılarına zor gelmektedir. Buna ek olarak kişisel tarzı oluşturmaktaki bilgi yetersizlikleri ve sıradan gardırop stilinden uzaklaşmamak gardırobumuzun da yenilenmesi imkansız hale gelmiştir. Tüm bu duvarları yıkıp 5 adımda gardırobunuza seviye atlatın ve kendinizi yeniden keşfedin.

5 Adımda Gardırobunuza Seviye Atlatın

Tarz nasıl değiştirilir?

Yeni bir tarz yaratma düşüncesindeyken bazı zorluklarla karşılaşılabilir. Bunu daha kolay hale getirmek için tarz nasıl değiştirilir? Sorusuna cevap aramak ve bu cevabı kişiselleştirmemiz çok önemlidir. Alışkın olduğumuz kalıplardan çıkarak bireysel olarak stil yapmak gereklidir. Burada modacılardan ilham almak oldukça kolay görünüyorken asla bu fikirlerin kişisel görüşlerinizin ve zevkinizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Risk almaktan ve farklı tarzlar denemekten çekinmediğiniz müddetçe en iyi stili yakalamak sizin elinizde olacaktır.

defile
5 Adımda Gardırobunuza Seviye Atlatın 4

Her gün gardırop gözden geçirmeli ve fazlalıklarınızdan da kurtulmak faydalı olacaktır. En küçük ve kurtarıcı parçalar mutlaka gardırobunuzda bulunmalı. Trençkotlar, jeanler, beyaz gömlekler ve siyah botlar gibi. Giyecek bir şey bulamıyorum sorunundan da kurtulmanıza yardımcı olacak olan kısaca kapsül dolap fazlalık parçaların yerini alabilir. Her gardıropta olması gerekenler içerisinden kendi tarzınıza uygun olanı seçmekte fayda var.

Aksesuarlar Önemli Midir?

Biriyle aynı kıyafeti giymiş olduğunuzu varsaysak bile bu aynılığı farklı bir tarza taşıyabilirsiniz. İşte  bu da aksesuar önemli midir? Sorusunun cevabında saklı. Evet oldukça önemli çünkü aynı parçaları farklı vurgularla kişiselleştirebilirsiniz. Bu da mücevher, eldiven, çanta, gözlük, saat, kemer vs. aksesuarlarla mümkün olabilmektedir. Bu yüzden 5 adımda gardırobunuza seviye atlatın cümlesinden de anlaşılacağı üzere gardırobunuz tamamen sizin tercihiniz ve zevkinizle seviye atlayacaktır.

Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu