Tesettür Spor Elbise Modelleri 2023-2024

Tesettür spor elbise modelleri, genç tesettürlü kadınlar için harika bir alternatif diyebiliriz. Aynı zamanda haftasonu kombinlerinin ve günlük kombinlerin de önemli parçalarından bir tanesi.

Tesettür giyim bu yıl ve önümüzdeki yıl spor giyimde daha çok ön plana çıkıyor ve aynı zamanda artık spor giyim için daha çok alternatif bulunuyor.

Tesettür Spor Elbiseler

tesettur spor elbise mavi
tesettür spor elbise

Burada çizgili mavi bir tesettür elbise görüyoruz. Bu tip çizgili modeller bu yıl ve önümüzdeki yıl da moda olmaya devam ediyor. Böyle bir elbiseyi pazar kahvaltı kombini veya açık alan kombini olarak değerlendirmek mümkün.

tesettur giyim spor elbise
kapüşonlu tesettür elbise

Burada da oldukça spor ve kapüşon detayı bulunan aynı zamanda kenarı çizgili bir elbise görüyoruz. Bu tip elbiseler günlük kombinlerde değerlendirilebilir iken oldukça da rahat olduğu için tercih sebebi oluyor.

spor tesettur gunluk elbise
spor siyah tesettür elbise

Siyah spor bir elbise görüyoruz yine. Bu elbisede kollarda yazı detayları ile etekteki fermuar detayı spor bir şıklık kazandırır iken sıradanlıktan da elbiseyi kurtarmış.

gri spor tesettur elbise
gri spor tesettür elbise

Spor denince ilk akla gelen renk olan gri renkteki spor elbiseyi görüyoruz. Bu elbise penye kumaştan son derece rahat ve şık bir elbise. İlkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

mevsimlik tesettur spor elbise
fermuarlı kapüşonlu elbise

Burada da renkli yine kapüşon ve fermuar detayı bulunan spor bir elbise görüyoruz. Spor ayakkabılarınız ile kolaylıkla kombinleyebileceğiniz ve şal ile tamamlayabileceğiniz şık ve rahat bir elbise.

kapusonlu tesettur elbise
cepli spor tesettür elbise

Burada da düz kesim yine kapüşon detaylı ve cep detaylı spor bir elbise görüyorsunuz. Bu tip elbiseleri dilerseniz şal ile dilerseniz de şapkalı boneler ile kombinleyebilirsiniz.

tesettur spor elbise 1
spor günlük elbise

Burada yine gri renkte şal ile ve spor ayakkabı ile kombinlenmiş cep detaylı spor elbise görüyorsunuz.

spor sik tesettur elbise
çizgili spor tesettür elbise

Çizgi detayları spor elbiselerde çok kullanılan bir detay. Elbiseyi olduğundan daha spor gösteren çizgi detayları bu elbisede de kullanılmış.

spor yazlik elbise
spor günlük tesettür elbise

Yaz aylarında spor olarak kombinleyebileceğiniz rahat ve ferah bir elbise örneğini de yukarıda görüyorsunuz.

spor tesettur elbise
iki parça tesettür spor elbise
spor genc tesettur elbise 1
tesettür spor elbise
siyah spor tesettur elbise
genç tesettür elbise

Burada sizlere tesettür spor elbise modellerini anlattım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz. Diğer tesettür giyim önerileri için de buraya bakabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu