Sonbahar Uzun Elbise Modelleri

Sonbahar uzun elbise modelleri her sezonun modası olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle sonbahar renklerinden oluşan ve uçuş uçuş olan bu uzun elbiseler hem günlük şıklık hem de özel günler için kullanabileceğiniz elbise modellerinden.

Burada sizlere yılın öne çıkan ve her dönem kullanabileceğiniz sonbahar uzun elbise modellerini tanıtacağım. Görsellerden de faydalanarak uygun kombinler yapmanız da mümkün.

10 Farklı Sonbahar Uzun Elbise

Birbirinden farklı her tarza uygun olarak bulabileceğiniz sonbahar uzun elbise modellerini inceleyerek kendi tarzınıza uygun türü buradan bulabilirsiniz.

1. Sonbahar Uzun Kollu Elbise

sonbahar elbiseleri uzun 1
sonbahar uzun elbise

Yukarıda siyah üzerine sonbahar denince ilk akla gelen renk olan turuncunun kullanımını görüyoruz. Uzun kollu ve uzun etekli olan bu elbise hem tesettür kullanımına uygun hem de normal kullanıma uygun olduğu için çok kullanışlı.

2. Retro Desen Sonbahar Elbise

sonbahar elbise kombini 1
retro desen sonbahar elbise

Burada da yine uzun etekli ve uzun kollu ayrıca yırtmaç detayı bulunan ve sonbahara son derece uygun retro desenli bir elbise görüyorsunuz. Bu elbise de tamamladığınız parçalara göre hem günlük kullanıma hem de şık kullanıma uygun olarak değerlendirilebilir.

3. Çiçekli Uzun Elbise

cicekli uzun elbise sonbahar 1
beyaz sonbahar elbisesi

Yukarıda da beyaz üzerine renkli çiçek desenleri kullanılmış bir uzun elbise görüyorsunuz. Bu elbise hem sonbahar hem de ilkbahar aylarında rahatlıkla kullanılabilecek bir elbise olduğu için çok kullanışlı diyebiliriz.

4. Sonbahar Peştamal Elbise

uzun sonbahar elbisesi
peştamal elbise

Yukarıda da yine hem sonbahar hem de ilkbahar uygun bir elbise modeli görüyoruz. Peştamal elbise diye tabir ettiğimiz bu tür elbiseler bornoz mantığı ile önden bağlanarak kullanıldığı için bedeniniz değişse dahi kullanabileceğiniz modeller olduğundan sürdürülebilir ve kullanışlı diyebiliriz.

5. Sonbahar Tesettür Elbise

sonbahar tesettur elbise
sonbahar tesettür elbise

Burada da tesettüre uygun bir sonbahar elbisesi görüyoruz. Kloş kesim olan ve belden kemerli oturtmalı olan bu elbise de her mevsim kullanılabilecek türden olduğu için oldukça kullanışlı diyebiliriz.

6. Sonbahar Kot Elbise

uzun jean elbise
kot elbise

Kot elbiseler de bildiğiniz üzere sonbaharın vazgeçilmez parçalarından. Burada da sonbahara ve ilkbahara uygun bir kot elbise modeli görüyoruz. Bu tip elbiseleri isterseniz botlar isterseniz de spor ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

7. Sonbahar Şık Uzun Elbise

sonbahar uzun elbise kombini
şık uzun elbise

Yukarıda da şık sonbahar akşamlarında kullanabileceğiniz bir kombin görüyorsunuz. Bu tip uzun elbiseleri deri ceket ve jean ceket ile kombinleyebilirsiniz.

8. Jean Elbise

sonbahar jean elbise
dar kesim jean elbise

9. Çiçekli Sonbahar Tül Elbise

uzun sonbahar elisesi
çiçekli sonbahar tül elbise

Burada da yine son dönemlerin eskimeyen modası tül detaylı bir elbise görüyorsunuz. Bu elbiseler hanımlar tarafından sevilerek kullanılan ve zarif bir havası olduğu için de tercih nedeni olan elbiselerden. Sonbahar da da bu elbiseleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

10. Sonbahar Uzun Elbise

sonbahar cicekli elbise 1
sonbahar uzun elbise

Burada sizlere sonbahar uzun elbise modellerini paylaştım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu