Nikah Elbisesi Modelleri 2023-2024

Nikah elbisesi modelleri bu yıl nasıl şekilleniyor, hangi modeller öne çıkıyor hakkında merak ettiklerinizi ve aynı zamanda farklı tarzlara, konseptlere uygun modelleri bir arada bulabileceğiniz bir yazı.

Özellikle nikah ve düğünün farklı zamanlarda gerçekleştiği durumlarda nikah elbiseleri öne çıkıyor. Nikah elbiseleri gelinlik değildir, gelinlikten daha sade ve daha zarif modeller olmaktadır.

Nikah Elbisesi Modelleri

askili nikah elbisesi
askılı püsküllü nikah elbisesi

Burada oldukça romantik aynı zamanda bahar ve yaz aylarına son derece uygun bir elbise modeli görüyorsunuz. Bu elbise özellikle açık alanda kıyılacak bir nikah töreni için son derece uygun bir model. Öte yandan ince bacak ve bele sahip olan kadınlar için mükemmel bir tercih olacaktır.

midi nikah elbisesi
midi nikah elbisesi

Burada da daha resmi bir tören için kullanabileceğiniz ceket elbise görüyorsunuz. Bildiğiniz üzere ceket elbiseler son iki yıldır öne çıkan elbise modelleri arasında. Aynı zamanda bu elbiseleri şapka ve vualet ile de tamamlayabilirsiniz. Balık etli kadınlar için oldukça uygun bir tercih olacaktır. Belden büzgü bağlama detayı belinizi olduğundan daha ince gösterecektir.

askili dantelli nikah elbisesi
askılı dantel nikah elbise

Burada da yine askılı ve tamamı dantel olan bir model görüyoruz. Bu modelde son derece zarif ve romantik bir model olarak karşımıza çıkıyor. Yine vualet ile kullanılabilecek bir model.

Vualetler artık nikahlarda gelinlerin çok tercih ettiği aksesuarların başında geliyor.

dantelli nikah elbisesi
kayık yaka nikah elbisesi

Burada da kayık yaka ve örgü bir nikah elbisesi görüyorsunuz. Bu elbisede yine ölçülü dekoltesi ve örgü yapısı ile şık ve zarif modeller arasında diyebiliriz. Her tür beden yapısına sahip kadının rahatlıkla tercih edebileceği bir model.

kisa nikah elbisesi
puantiyeli tül nikah elbisesi

Yukarıda da puantiye tülden askı detayı ile öne çıkan yine yazlık bir nikah elbisesi görüyorsunuz. Diz altı etek boyundan dolayı uzun boylu kadınlar tercih edebilir diyebiliriz.

vintage nikah elbisesi
vintage nikah elbisesi

Bildiğiniz üzere nikah elbiselerinden vintage modeller bu sezon öne çıkıyor. Burada da uzun kollu ve uzun etekli şık bir vintage beyaz nikah elbisesi görüyoruz. Bu elbiseyi sonbahar ve kış döneminde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

romantik nikah elbisesi
kısa kollu nikah elbisesi

Burada da yine vintage ve kısa kollu romantik nikah elbisesi görüyoruz. Çiçek taç ile tamamlanan bu elbiseyi ilkbahar aylarında bu şekilde kombinleyerek şıklığı yakalayabilirsiniz.

saten nikah elbisesi
sade saten nikah elbisesi modelleri

Nikah elbisesi modellerinde sade bir model arıyor iseniz yukarıdaki model tam size göre. Tamamı saten kumaştan olan diz üstü ve kalın askılı bu elbise belden oturtmalı kesimi ile sade ve şık.

sade nikah elbisesi
sade nikah elbisesi modelleri

Burada da yine son derece sade ve zarif bir nikah elbisesi modeli görüyoruz. Vualet kullanılarak bir miktar hareket kazandırılan elbise her mevsim tercih edilebilir.

sade sik nikah elbisesi
uzun sade nikah elbisesi modelleri

Uzun boylu kadınlar için bu tip uzun kuyruklu modeller son derece uygun olacaktır. Sırt dekoltesi bulunan bu modellerde toplu saç tipleri tercih edilmelidir.

krem nikah elbisesi
kuyruklu nikah elbisesi modelleri
uzun nikah elbisesi
kapalı nikah elbisesi modelleri

Burada sizlere nikah elbisesi modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz. Ayrıca gelinlik modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu