Kır Düğününde Ne Giyilir?

Kır düğününde ne giyilir sorusu sizin de kafanızı meşgul ediyor ise buradaki örnekler size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Kır düğünü, yaz düğünlerinin başında gelen düğün çeşididir. Oldukça sıcak bir ortam oluşturması ve fresh bir havada geçmesi aynı zamanda da romantik bir tarza sahip olmasından dolayı kır düğünleri çokça tercih edilir.

Kır düğünü davetlisi iseniz ve ne giyeceğiniz konusunda fikriniz yok ise sizlere bir kaç ipucu ile geldim.

cicekli abiye
kır düğününde ne giyilir

Kır Düğününde Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Bazı kır düğünü alanları gerçek çim ve toprak ile kaplı iken bazı alanlar yapay çim halı ile kaplıdır. Bu durum da tercih edeceğiniz kıyafet için son derece önemlidir.

kir dugunu uzun abiye
kır düğünü elbise

Eğer gerçek çim bir alanda düğün gerçekleşecek ise kesinlikle sivri topuklu ayakkabılar tercih etmemelisiniz. Bu sizin için oldukça zor bir durum olur. Bunun yerine düz tabanlı veya kalın topuklu ayakkabılar tercih ederek daha rahat hareket edebilirsiniz.

kayik yaka abiye
kır düğünü için elbise

Kır Düğününde Nasıl Elbise Giyilir?

Öte yandan seçeceğiniz elbiseye gelecek olursak; elbiseniz kır düğünlerine uygun olacak şekilde aşırı uzun olmamalıdır. Aşırı uzun elbise hareketinizi oldukça kısıtlayacaktır. Eğer uzun bir elbise seçecek iseniz az da olsa kabarık olması veya önü kısa arkası uzun bir model seçmeniz yerinde olur.

onu kisa arkasi uzun abiye
kır düğünü için siyah elbise

Aynı zamanda kısa elbiseleri tercih ederek de oldukça rahat bir elbise seçmiş olacaksınız. Kır düğününde ne giyilir sorusunun cevabını bu şekilde genelleyebiliriz.

kir dugunu abiye kisa 1
mini abiye

Kır düğünlerinde bol taşlı elbiselerden ziyade daha çok uçuş uçuş ve renkli elbiseler tercih eder iseniz konsepte uygun olacaksınız.

Taşlı elbiseler daha çok salon düğünleri için uygun olacağından simli veya kendinden parlak kumaşları tercih edebilirsiniz.

uzun sik abiye
taşlı kabarık abiye

Diğer abiye türleri için burayı inceleyebilirsiniz.

Kır Düğününde Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı?

Kır düğünü aksesuar seçimi için yine abartıya kaçmamak ve daha çok minimalist takıları tercih etmek yerinde olacaktır. Altın ya da gümüş ve taşlı aksesuarlar tercih edebileceğiniz gibi doğal taşlı aksesuarlar da tercih edebilirsiniz.

yesil degaje yaka kisa abiye elbise e21f6e 1
yeşil abiye
kir dugunu abiye
puda dar abiye
kirmizi abiye
kırmızı saten abiye
siyah tul abiye
tütülü kadın abiye

Burada sizlere kır düğününde ne giyilir hakkında bilgi verdim konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu