Kadın Yağmur Botu Modelleri 2021

Kadın yağmur botu modelleri 2021 yılında daha çok tercih edilen ayakkabı türlerinden oluyor. Yağmurlu günlere geldiğimiz sonbahar mevsiminde yağmur botları hem kullanışlı hem de oldukça moda.

Kadın yağmur botu modellerinde bu sezon siyah renk ile birlikte canlı renkler oldukça moda. Bunun dışında hem yağmur çizmeleri hem de yağmur botlarını bolca göreceğiz.

Ayın zamanda şeffaf bot ve çizme modelleri de yılın öne çıkan yağmur botu modellerinden oluyor.

Bayan Yağmur Botu

Bayan yağmur botu modellerinin öne çıkan modellerine birlikte göz atalım ve tarzınıza en uygun modeli buradan belirlemeniz için özelliklerini de inceleyelim.

Gold Kadın Yağmur Botu

gold yagmur botu
kadın yağmur botu

Burada gold tonlarında oldukça şık ve gösterişli bir yağmur botu modeli görüyorsunuz. Bu model hem etek hem de jean pantolonlar ile kullanıma son derece uygun bir kadın yağmur botu. Bu sezon bu tip parlak modelleri yağmur botlarında daha çok göreceğiz. Geçtiğimiz yıllarda daha çok kullanılan mat renklerin aksine yılın modası parlaklık ve ışıltılar oluyor.

Sarı Bayan Yağmur Botu

sari yagmur cizmesi
sarı kadın yağmur botu

Yukarıda yağmur denince ilk akla gelen renk olan sarı renkte bir yağmur botu görüyoruz. Spor tarzda tasarlanan ve balıkçı çizmelerinde esinlenilerek tasarlanmış bu yağmur botları da tam sonbahar mevsimini yansıtan bir bot türü. Bu tip yağmur botlarını günlük kominlerinizi ve trençkotlarınızı tamamlayabileceğiniz tarzdadır. Günlük kombinleriniz ve sokak kombinleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şeffaf Bayan Yağmur Botu

seffaf bayan yagmur botu
şeffaf kadın yağmur botu

Burada yine yılın en çok tercih edilen ve moda ürünlerinden olan şeffaf yağmur botu modeli görüyoruz. Tamamı şeffaf olan modelleri ya da bu şekilde yalnız üst kısmı şeffaf olan modelleri bulmamız mümkün. Bu modellerde renkli çoraplar ile sokak kombinleri oluşturabiliriz. Aynı zamanda tek renk kombinlerde de bu tip şeffaf modelleri tercih etmemiz mümkün.

Beyaz Bayan Yağmur Çizmesi

beyaz kadin yagmur botu
bayan yağmur çizmesi

Yukarıda beyaz renkte bir yağmur çizmesi görüyoruz. Yağmur botuna bir alternatif olan yağmur çizmeleri de sonbahar mevsiminin moda ürünlerinden bir tanesi. Yağmur botlarını ilkbaharda da kullanabilirken yağmur çizmelerini daha çok sonbaharda tercih ediyoruz. Özellikle uzun yağmur altı yürüyüşlerinde yağmur çizmeleri daha kullanışlı olacaktır.

Kadın Kısa Yağmur Botu

kadin kisa yagmur botu
kadın kısa yağmur botu

Yukarıda kırmızı ve siyah uyumundan faydalanılarak parlak renkte tasarlanmış kısa model bir yağmur botu görüyoruz. Bu yağmur botu şort, etek, jean ile rahatlıkla kombinlenebilecek yapıda tasarlanmış son derece şık bir model. Tamamen siyah bir kombin altına bu renklerde bir bot kullanarak kombininizi renklendirebilir ve bunun yanında daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Kadın Parlak Yağmur Botu

kadin parlak yagmur botu
parlak ve simli yağmur botu

Yukarıda hem parlak hem de sim detaylı siyah renkte şık bir yağmur botu görüyoruz. Bu tip ışıltıları her alanda kullanmaktan hoşlanan hanımlar için oldukça şık ve zarif bir alternatif. Muz çorap ile kombinleyeceğiniz şortunuz veya mini eteğiniz ile birlikte bu tip hafif pırıltılı yağmur botlarını kombinlemeniz mümkün.

Yağmur Çizmesi Mor

yagmur cizmesi mor
Mor yağmur çizmesi

Yılın moda renklerinden bir tanesi de mor renk oluyor. Mor yağmur çizmeleri de öne çıkan modellerden bir tanesi. Kadın yağmur botu modellerinde en çok tercih edilen renkler; siyah, mor, sarı olarak karşımıza çıkıyor. Renkli kombinler pandeminin bunaltıcı etkisine adeta meydan okuyarak modayı şekillendiriyor.

Kadın Yağmur Çizmesi

kadin yagmuz cizmesi
kadın yağmur çizmesi

Yukarıda son derece sevimli ve sıra dışı desenlere sahip bir yağmur çizmesi modeli görüyoruz. Bu tip sevimli desenler sizin tarzınızı yansıtıyor ise böyle eğlenceli modelleri ve desenleri tercih edebilirsiniz. Bu tip modelleri de günlük kombinlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Kadın Mat Siyah Yağmur Botu

kadin siyah yagmur botu
mat siyah kadın yağmur botu

Burada mat siyah ve hemen her kombine rahatlıkla uyum sağlayacak oldukça düz bir model görüyoruz. Bu model aslında tarz aramaktan çok ihtiyaca hizmet eden bir şekilde tasarlanmış. Üzerinde renk ve desen kullanılmayan bu tip mat yağmur botlarını tarzını sadelik olarak tanımlayan hanımlar tercih edebilir.

Tüylü Kadın Yağmur Botu

tuylu kadin yagmur botu
tüylü yağmur botu

Burada yine sonbahar mevsimine uygun tüy detayları bulunan şık bir yağmur botu modeli görüyoruz. Siyah renkteki bu yağmur botunu mini etek ve şortlarınızıla son derece şık kombinler yapabileceğiniz türdedir.

Leopar Desenli Kadın Yağmur Botu

leopar desen kadin yagmur botu
leopar desenli yağmur botu

Burada son derece renkli ve hareketli bir model görüyoruz. Bu sezon bildiğiniz üzere hayvan desenleri çok fazla kullanılıyor. Hem giyimde hem çanta hem de ayakkabılarda bir kaç sezon hayvan desenleri devam edecek gibi görünüyor. Leopar desen yalnızca bir desen değil aynı zamanda bir tarzdır. Eğer bu desen sizin tarzınızı yansıtıyor ise bu renklerde farklı bir tercih olabilir.

Yeşil Kadın Yağmur Botu

yesil bayan yagmur botu
yeşil kadın yağmur botu

Kışın siyahtan sonra en çok kullanılan renk koyu yeşildir. Bu renk de tam bu alternatifi tercih eden hanımlar için tasarlanmış. Oldukça spor bir tarza sahip olan bu yağmur botunu yeşil renkteki parkanız ile de kombinleyebilirsiniz. Parka kullanımı bildiğiniz üzere son dönemde oldukça yaygın.

Kadın Uzun Yağmur Botu

kadin uzun yagmur botu
uzun yağmur botu

Burada da yine yağmur botlarına alternatif olan bir yağmur çizmesi görüyoruz. Uzun bir model düşünüyor iseniz bu tip sade ve siyah modelleri de tercih edebilirsiniz.

Siyah Bayan Yağmur Botu

siyah kadin yagmur botu
siyah kadın yağmur botu

Kadın yağmur botu modellerinin öne çıkanlarını sizinle burada paylaşmaya çalıştım. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu