Hamile Elbisesi Modelleri

Hamile elbisesi, gebe kadınlar için hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada yakalamak isteyenler için önemlidir.

Hamilelik için şüphesiz ilk faktör rahatlıktır. Özellikle büyüyen göbek ile birlikte hareket alanı kısıtlanır ve rahat kıyafetler son derece önemlidir. Bu yüzden de gebelik için en uygun kıyafet türlerinden bir tanesi şüphesiz elbiselerdir.

Hem yaz hem de kış aylarında gebelik dönemde elbise tercih ederek rahatlık ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Hamile Elbise Modelleri Nelerdir?

bohem hamile elbise
bohem hamile elbisesi

Yukarıda bohem tarz bir gebe kıyafeti görüyorsunuz. Eğer bohem tarz sizi yansıtıyor ise bu tarzda gebe kıyafetleri de bulmak mümkün.

gebe cekim elbisesi
gebe çekim elbisesi

Bildiğiniz üzere gebelik için çekim elbiseleri de oldukça önemli. Eğer hamilelik döneminizi kalıcı hale getirmek için siz de fotoğraf çekimi düşünüyor iseniz bu tip şık elbiseleri tercih edebilirsiniz.

hamile cicekli yazlik elbise
çiçekli hamile yazlık elbise

Yukarıda çiçekli model bir hamile elbisesi görüyorsunuz. Özellikle yaz ve bahar aylarında bu elbiseler oldukça rahat ve şık tercihler olabilir. Göğüs altından dökümlü olan bu elbiseler rahat hareket etmenizi sağlarken karın bölgenizi de rahat ettirecektir.

hamile dis cekim elbisesi
hamile dış çekim elbisesi

Burada da yine oldukça şık bir dış çekim elbise türü görüyorsunuz. Bu elbise sonbahar ve kış aylarında gerçekleştirilecek fotoğraf çekimleri için son derece ideal.

hamile kadife elbise
kışlık hamile elbisesi

Elbise denince yalnızca yaz ayları akla gelse de kış aylarında da kullanabileceğiniz şık ve rahat gebe elbiseleri bulmak mümkün. Özellikle bu tip kadife kumaştan olan dökümlü elbiseleri kışın tercih edebilirsiniz.

hamile kot elbise 1
hamile kot elbise

Kot elbiseler de hamileliğin çok tercih edilen elbiseleri arasında yer alıyor. Hem spor hem rahat olan bu elbiseler aynı zamanda dört mevsim kullanıldığı için çok kullanışlı türlerden.

hamile yazlik elbise 1
yazlık hamile elbisesi kısa

Hamile elbiselerini genellikle uzun olarak görsek da kısa modeller de hamileler için yaz aylarında çok ideal modellerdir. Özellikle bacakları kalınlaşmayan hanımlar için yaz sıcağında kısa elbiseler tercih edilebilir.

kirmizi hamile elbise
kırmızı hamile dış çekim elbisesi

Eğer dış çekim için veya özel bir gün için iddialı bir gebe elbisesi düşünüyor iseniz bu da mümkün. Yukarıda gördüğünüz model son derece şık ve iddialı.

sik hamile elbise 1
şık uzun hamile kıyafeti

Yine şık davetler için kullanabileceğiniz hem rahat hem de son derece zarif bir gebe elbisesi türü görüyorsunuz.

tesettur giyim hamile elbisesi
tesettür hamile elbisesi

Tesettür giyimde de hem şık hem spor gebe kıyafetleri bulmak mümkün. Yukarıda özel günler için kullanabileceğiniz gebe elbise modelleri görüyorsunuz.

tesettur hamile elbisesi 1
tesettür gebe elbisesi

Burada sizlere hamile elbise modelleri hakkında bilgi verdim. Görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu