Hamile Abiye Elbise Modelleri

Hamile abiye elbise modelleri özel günler için hamilelerin hem şık hem de rahat olabileceği şekilde tasarlanan abiyelerdir.

Özel günler için ve dış çekim için kullanılabilecek olan bu elbiseler hamileliğinizin her döneminde kullanıma uygun olarak tasarlanırlar. Böylece karnınız büyüdüğünde yani hamileliğinizin her döneminde kullanabilirsiniz.

Hamile Abiye Elbise

Burada sizler için her tarza uygun hamile elbise modellerini derledim. Siz de buradan tarzınıza ve kullanım alanınıza uygun olanını seçerek piyasadan temin edebilir veya diktirebilirsiniz.

beyaz hamile abiye elbise
beyaz hamile abiye elbise

Burada dış çekim için kullanılabilecek şık bir beyaz hamile abiye modeli görüyorsunuz. Bu model bir gelindiği andırdığı için doğum öncesi fotoğraflarında da çok kullanılan bir tarza sahip. Aynı zamanda oldukça rahat tasarlandığı için anne adaylarını zorlamayacak bir yapıya sahip.

hamile abiye
hamile uzun abiye

Yukarıda dört mevsim kullanıma uygun önü volanlı uzun kollu hafif transparan bir gebe abiye elbise görüyorsunuz. Bu elbise peştemal model olduğu için yalnızca gebelikte değil gebelik bitiminde de rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda bedensiz olduğu için de sürdürülebilir bir tarza sahip.

hamile tasli abiye
hamile taşlı elbise

Yukarıda da düğünler için oldukça uygun bir gebe hamile elbisesi görüyorsunuz.. Bu elbise de üst kısımda taş detayları kullanılarak alt kısım oldukça geniş bırakılarak karın kısmının rahat olması sağlanmış. Yine gebelik sonrası da kullanılabilecek yapıda bir elbise.

kisa hamile abiye
kısa abiye hamile

Eğer tercihiniz kısa bir abiyeden yana ise de gebelik için kullanabileceğiniz kısa abiye türleri bulmak mümkün. Burada gördüğünüz elbise de yine oldukça rahat ve doğum sonrası da kullanılabilecek türde.

sik hamile abiye elbise
siyah taşlı hamile abiye

Burada farklı tarz kesime sahip bir gebe abiye modeli görüyorsunuz. Bu modelde özellikle fazla kilolarınızı saklamak için dizayn edilmiş şekilde. İki parçalı olan bu elbiseyi de sürdürülebilir elbiseler arasında gösterebiliriz.

siyah hamile abiye elbise
siyah hamile abiye
siyah hamile abiye
siyah uzun hamile abiye
yazlik hamile abiye elbise
yazlık hamile abiye

Hamile Abiye Tesettür Modelleri

Tesettür giyim için hamile abiye elbise modellerine baktığımızda da genellikle her dönem kullanılabilecek modellerin öne çıktığını görüyoruz. Yalnızca gebelik sürecinde kullanılabilir yapıdaki abiyeler genellikle günümüzde kabul görmemektedir. Özellikle de sürdürülebilirlik konusundaki bilincin arttığı bu günlerde sonradan da kullanabileceğiniz elbiseler bulmak oldukça kolay.

hamile tesettur abiye
tesettür hamile abiye
rahat hamile tesetttur abiye
hamile abiye tesettür
tesettur hamile abiye modelleri
şık tesettür hamile abiye
tesettur hamile abiye
simli tesettür hamile abiye
tesettur kislik hamile abiye elbise
kışlık sade tesettür abiye elbise

Burada sizlere hamile abiye modelleri hakkında bilgi verdim. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum ölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu