Düğünde Pantolon Giyilir Mi?

Düğünde pantolon giyilir mi diye merak ediyor iseniz bunu cevaplayacağız. Düğüne giderken ne giyilir sorunu düğünün konsepti, yakınlık derecesi, düğün mekanı gibi bir çok faktör belirler.

Düğüne giderken kadınlar genellikle elbise tercih ederler. Elbise şık ve özenli görünmek için ilk tercih olarak karşımıza çıkan bir giyim ürünüdür.

Düğüne Giderken Nasıl Pantolon Giyilir?

Düğüne giderken pantolon giyilir mi diye merak edenler için elbette giyilir. Ancak her tür pantolonu düğünde giymemeliyiz.

Son derece şık ve abiye pantolonlar gibi düz ve sade pantolonlar da kullanılabilir. Ancak jean pantolon gibi bir pantolon ile düğüne gitmek son derece özensiz bir görüntüye neden olur. Bu yüzden de düğün sahibine karşı da aslında hoş bir tavır değildir.

Düğünde şık olmak ilk olarak düğün sahibi için sana değer veriyorum, bu özel gününde senin için hazırlandım anlamı taşır.

Peki düğüne giderken nasıl pantolon giyilir şimdi bunlara bir göz atalım.

dugun icin pantolon
düğünde pantolon giyilir mi

Düğünde yukarıdaki gibi tamamı payetli ve ispanyol kesim bir pantolonu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tip bir pantolon üzerine sade ve düz bir saten parça tercih ederek son derece şık bir düğün kombini elde etmeniz mümkün. Aynı zamanda boyunuzu da son derece uzun gösterecek olan bu pantolon üzerine kesinlikle dar kesin bir bluz tercih ederek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

pantolonlu dugun kombini
pantolonlu düğün kombini

Burada da yine düğünde pantolon giyilir mi diye merak edenler için son derece şık ve gösterişli bir pantolon ceket takımı görüyoruz. Özellikle de kış düğünlerinde bu tip pantolon ceket takımlarını tercih edebilirsiniz.

dugune giderken nasil pantolon giyilir
pantolonlu abiye takım

Yukarıda lacivert ve yine tamamı payetli pantolon bluz takımı görüyoruz. Düğün için son derece uygun ve yerinde olan bu takımı da yakınlarınızın düğün davetleri için tercih edebilirsiniz.

dugunde pantolon giyilir mi
abiye pantolon

Burada da parlak kumaştan abiye bir pantolon görüyoruz. Bu pantolon hem şık hem de düğün için uygun bir parçadır. Bu tip bir pantolon üzerine oldukça soft bir parça tercih etmeniz yeterli olacaktır.

simli abiye pantolon
simli pantolon düğün kombini

Düğünde pantolon giyilir mi sorusu için yukarıdaki pantolon da evet cevabını verebileceğimiz bir diğer parça. Bu tip bir pantolonu hem yaz hem de kış düğünleri için tercih edebilirsiniz.

saten pantolon
saten pantolon
pantolonlu sik kombin
düğüne giderken nasıl pantolon giyilir
pantolonlu abiye kombin
düğünde pantolon giyilir mi

Burada sizlere düğünde pantolon giyilir mi sorusu için önerilerde bulundum. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu