Bomber Ceket Modelleri Kadın 2021-2022

Bomber ceket modelleri modanın yeni star parçalarından bir tanesidir. Hem kadın hem de erkek modasında yeni döneme damgasını vuran ceket türü kesinlikle bomber ceketlerdir. Retro tarz yeni döneme uyarlanmış bu ceketleri özellikle gençlerde çokça görüyoruz.

Bomber ceket; adından da anlaşılacağı üzere bombacı ceketi anlamına gelmektedir. Bomba uzmanlarının kullandığı ve yine aynı zamanda pilotların da kullandığı ceketlerden esinlenilerek tasarlanmış bir ceket modelidir.

Bomber ceket, kolları bol ve rahat kesim bir ceket türüdür. Diğer ceketlerden ayrılan en önemli özelliği de kollarındaki bolluktur.

Bomber Ceket Modelleri

Bomber ceket kadın modasında da oldukça tercih edilen ceket türlerinden bir tanesi oldu. Bu yüzden de klasik bomber ceketlere çok fazla farklı alternatifler bulabiliyoruz. Simli, askeri tarz, spor tarz, kadife, deri gibi farklı modellerde bomber ceket modelleri bulmak mümkün.

Gri Kadın Bomber Ceket

gri kadin bomber ceket
gri kadın bomber ceket

Yukarıda gri renkte ve klasik tarzda bir kadın bomber ceket modeli görüyoruz. Bu modelde armalar ve farklı desenler kullanılmadan sade olarak tasarlanmış. Özellikle genç hanımların çokça tercih edebileceği bu modeller okul kombinlerinizi tamamlamakta da mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Bayan Deri Bomber Ceket

deri bomer bayan ceket
deri bomber ceket

Yukarıda deri olarak tasarlanmış bir bomber ceket modeli görüyoruz. Bomber ceket modelleri genellikle kumaş olarak karşımıza çıkıyor idi ancak bu sezon deri ceket modellerinde de bomer model yansımalarını bolca göreceğiz. Bu tip ceketleri özellikle uzun boylu hanımlar rahatlıkla tercih edebilir.

Oversize Bomber Ceket

oversize bomber ceket kadin
oversize bomber ceket

Yukarıda yine yılın en çok tercih edilen bomber ceket tarzlarından bir tanesi olan oversize bomber ceket modeli görüyoruz. Bildiğiniz üzere oversize modası son hızla modaya yön vererek devam ediyor. Hem üst grupta hem alt grupta, hem yazlıkta hem kışlıkta oversize parçaları oldukça sık görüyoruz. Burada da zaten oversize tarz olan bir modelin daha da oversize kesimini görüyoruz.

Kadife Bomber Ceket

kadife bomer ceket
kadife bomber ceket bayan

Yılın öne çıkan kadın bomber ceket modellerinden bir tanesi de kadife bomber ceket modelleridir. Kadife bildiğiniz üzere geçen sezon da montlarda çokça kullanılmıştı. Bu sezon da yine ceketlerde ve üst grupta ve tabiki elbiselerde kadife kumaşı göreceğiz.

Askeri Bomber Ceket Kadın

askeri bomber ceket
askeri kadın bomber ceket

Yukarıda kamuflaj desen bir bomber ceket görüyoruz. Askeri tarzı modernize ederek tasarlanmış bu tip modelleri de bu sezon ve önümüzdeki sezon görmeye devam edeceğiz. Burada gördüğünüz gibi bomber ceketin daha dar kesimlerini de piyasada bulmak mümkün.

En İyi Bomber Ceket

en iyi bomber ceket
peluş bomber ceket

Yukarıda farklı tarzda bir bomber ceket modeli görüyoruz. Kolları paraşüt kumaştan olan ve gövde kısmı da peluş ile tamamlanan büyük cep detaylı şık bir kadın bomber ceket. Bu tip bomber ceketlerinizi spor kombinlerinizde ve günlük sokak kombilerinizde yine aynı zamanda okul kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pembe Bomber Ceket

pembe bomber ceket
pembe bomber ceket

Yukarıda yine modernize edilmiş bir bomber ceket görüyoruz. Pembe renkte düşük omuzlu ve kollarda fermuar detaylı bu modern retro tarzdaki bomber ceket tarzını da yine bu sezonda çok görüyoruz. Günlük kullanım için oldukça uygun olan bu tip ceketler hem ilkbahar hem de sonbahar kombinlerini şık bir şekilde tamamlayabilecek türden.

Bol Bomber Ceket

bol bomber ceket
bol bomber ceket kadın.

Bomber ceket modellerinde klasik bir model görüyoruz. Orijinaline oldukça sağdık kalınarak tasarlanmış ve bol kesim bu bomber ceket yine günlük ve okul kombinleri için oldukça uygun bir tarza sahip. Burada gördüğünüz gibi oversize sweatshirt türleriniz ile bu tip ceketleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Siyah Bomber Ceket Bayan

siyah bomber ceket kadin
bayan siyah bomber ceket modelleri

Siyahtan vazgeçemem diyenler için tasarlanmış bir bomber ceket modeli görüyorsunuz. Burada yine oldukça klasik tarzda tasarlanmış ve siyah renkte rahat kesim bir bayan bomber ceket modeli görüyorsunuz. Bu tip bomber ceketleri crop ile de kombinlemeniz mümkün.

Pull And Bear Ön Dolgulu Bomber Ceket

pull and bear on dolgulu bomber ceket
pull and bear ön dolgulu bomber ceket

Yukarıda bomber ceket denince ilk akla gelen marka olan pull and bear markasının en çok aranan modellerinden bir tanesini görüyorsunuz. Bu modeli benzerlerinden ayıran ön kısmının da tıpkı kolda olduğu gibi dolgulu olmasıdır. Bu sayede daha orijinal ve daha şişkin bir görüntü yakalanabiliyor.

Desenli Kadın Bomber Ceket

desenli kadin bomer ceket
desenli bomber ceket

Yukarıda yine modernize edilmiş bir bomber ceket modeli görmekteyiz. Bu modelde kol ve bel lastiklerinde simler, üst kısmında da çiçek desenleri kullanılarak daha feminen bir görüntü elde edilmiş.

Payetli Bomber Ceket

payetli bomer ceket kombini
payetli bomber ceket

Bomber ceket modelleri ile ilgili bilgilendirme yaptığım bu yazı ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu