Bayan Kol Saati Modelleri 2023

Bayan kol saati modelleri 2023 yılında nasıl şekillenmiş, hangi modeller ve hangi renkler ön plana çıkmış gibi konuları inceleyelim.

Bildiğiniz üzere pandemi bu yıl modayı da büyük ölçüde etkiledi. Tabiki bu etki bayan kol saati modellerinde de kendisini gösterdi. Son dönemde daha çok akıllı saatlere artan ilgiyi görsek de klasik saatten de vazgeçemiyoruz.

Özellikle de gelin saatleri ve bileklik kombinli saatler yılın öne çıkan modelleri arasında yer alırken. Dijital ile gelenekseli bir yerde birleştirmeyi başaran bayan kol saati tasarımları ön plana çıkıyor. Dilerseniz şimdi yılın öne çıkan modellerini inceleyelim.

Bayan Kol Saati Öne Çıkan Modelleri

Yılın öne çıkan kol saati modellerini görsel olarak da buradan inceleyebilirsiniz. Her zevke ve her tarza hitap eden saat modellerini bulmak mümkün.

Altın Saat Bayan Gelin

altin saat bayan gelin
bayan kol saati altın

Yukarıda altın renkte pırlantalı bir model görüyorsunuz. Özellikle düğün hediyesi olarak tercih edilen bu tip altın modellerde pırlanta ve safir taşlı modellerin öne çıktığını görüyoruz. Özel gün kombinlerinizi süsleyecek ve başlı başına oldukça şık bir takı olacak bu saat hem bileklik hem de saat olarak kullanılabilecek yapıda tasarlanmış.

Bayan Altın Kol Saati Bileklikli

bayan altin kol saati bileklikli
bayan bileklikli kol saati

Yukarıda bileklik kombinli bir saat modeli görüyoruz. Saatleri bileklikler ile kombinlemek yılın öne çıkan takı modası arasında yer alıyor. Özellikle bu tip boncuk ve taşlı bileklikler ile saatleri bir arada kullanmak son derece şık ve moda bir görüntü yakalamayı sağlıyor. Burada da bu ihtiyaca binaen oluşturulmuş bileklik saat takımı görüyorsunuz.

Gold Rose Bayan Kol Saati

bayan gold rose kol saati
gold rose bayan saat

Yukarıda deri kordonlu bir saat modeli görüyoruz. Özellikle sadelikten hoşlanan hanımlar için bu tip tek renk saatler de öne çıkan modeller arasında diyebiliriz. Bu tip saatleri hemen her kombin için kullanabileceğinizden rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bayan Kol Saati Altın

bayan kol saati altin
bayan kol saati altın

Yukarıda yine altın bir kol saati modeli görüyorsunuz. Kordonda kullanılan taş detaylar ve ince kordon tasarımı ile hem şık hem de gösterişli bir model. Bu tip modelleri de düğün takısı olarak değerlendirmek mümkün.

Bayan Kol Saati Bileklikli

bayan kol saati bileklikli
bayan bileklikli kol saati

Yukarıda yine bileklikli bir saat modeli görüyorsunuz. Burada daha bohem tarzda bir bileklik saat kombini oluşturulmuş. Oldukça gösterişli ve modaya uygun bir model. Bu modeli yaz aylarında plajda ve yaz kombinlerinizde tercih ederek kullanabilirsiniz.

Kırmızı Kol Saati Bayan

bayan kol saati kirmizi
kırmızı kol saati bayan

Yukarıda kırmızı renkte boncuk detaylar ile süslenmiş bileklikli bir kol saati modeli görüyoruz. Bu tip modelleri her kıyafetiniz ile kombinleyemeseniz de saat meraklılarına ve sürekli farklı saat kullanmaktan hoşlananlara hitap edebilecek tarzda bir model.

Bayan Kol Saati Mıknatıslı

bayan kol saati miknatisli
bayan mıknatıslı kol saati

Mıknatıslı kordona sahip bu tip saatler de son dönemde oldukça yaygın. Bu saatlerin özelliği kordonun komple mıknatıslı özelliğe sahip olmasından dolayı kalınlıktaki bileğe dilendiği gibi yerleştirilebilir olması bu saatleri cazip kılan özelliktir. Bu sayede bileğinize ayarlatmak için herhangi bir tamirat gerekmemektedir.

Pembe Kordonlu Taşlı Bayan Saat

bayan pembe kol saati
pembe taşlı bayan saat

Yukarıda pembe kordona ve altın detaylara sahip metal kordonlu ve taş detayları bulunan şık ve sade bir kol saati modeli görüyorsunuz. Saat spor ile şıklığı bir araya getiren nadir parçalardan bir tanesi. Bu tip saatleri hemen her kombinde kullanabilirsiniz.

Bayan Siyah Kol Saati

bayan siyah kol saati
siyah bayan saat

Yukarıda siyahtan vaz geçemeyen hanımlar için şık bir tasarım görüyorsunuz. Metal hasır kordona sahip ve komple siyah olarak tasarlanmış bu tip saatler sade ve şık diye tabir ettiğimiz modellerdendir. Bu tip saatleri ofis kombinlerinizi tamamlamak için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çelik Bayan Kol Saati

celik bayan kol saati
çelik bayan kol saati

Yukarıda komple çelik bir kol saati modeli görüyorsunuz. Kordonu zincir olarak tasarlanan bu saat çelik olduğu için kararma gibi sorunu olmayacaktır. Bu yüzden de bu tip çelik saatler oldukça dayanıklı ve şıktır. Çelik saatlerin tek dezavantajı parlak parçalarda çizilmenin oluşabilmesidir. Ancak kararma gibi bir durum olmayacağı için uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Dijital Kol Saati Dokunmatik

dijital kol saati dokunmatik bayan
dokunmatik dijital kol saati

Yukarıda yine son dönemin moda parçalarından olan dijital kol saati modeli görüyorsunuz. Bu saatler dokunmatik olarak tasarlanmış saatlerdir ve bu şekilde siyah vaziyette görünen ekran dokunma veya hareket ile saati gösteren bir kadran halini alır. Son dönemin popüler saatleri arasında bulunan bu kol saatleri hem erkekler hem de kadınlarda çok görüyoruz.

Hasır Kordonlu Bayan Kol Saati

hasir kordonlu bayan kol saati
hasır kordonlu saat

Yukarıda hasır kordona sahip bir kadın kol saati modeli görüyorsunuz. Bu saat de bileklik ile birlikte tasarlanmış ve taş detayları bulunan bir saat. Bu tip hasır kordonlar hem erkek hem de kadın saat modasında çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Deri Bayan Kol Saati

gucci kol saati bayan
bayan deri kol saati

Yukarıda Gucci marka bir kol saati modeli görüyorsunuz. Bu kol saatinde komple toprak renkleri kullanılmış ve hakiki deri kordon ile tamamlanan saat hem şık hem de son derece zarif şekilde oluşturulmuş. Yine her tür kombinde kullanabileceğiniz yapıda bir kol saati.

Renkli Cam Bayan Kol Saati

renkli cam hasir kordon bayan kol saati
renkli cam bayan kol saati

Son dönemde hasır kordon ve dijital saatler kadar öne çıkan bir diğer model de bu tip renkli cama sahip saat modelleridir. Bu tip saatlerde farklı renkte camlar bulmak mümkün. Ancak öne çıkan renkler; mavi, mor, kırmızı ve pembedir.

Renkli Hasır Bayan Kol Saati

renkli hasir bayan kol saati
çok renkli kol saati bayan

Yukarıda çok renkli bir saat modeli görüyorsunuz. Bu saatte bir çok renk bir arada görünse de çok karmaşa oluşmaması sağlanmış. Hem saat çerçevesi hem de kordonu renkli metalden tasarlanan saat dijital olarak kullanılmış. Bu tip saatler hem tek renk kombinlerde hem de farklı renklerdeki kombinlerde son derece şık görünen saatlerdir.

Rose Gold Bayan Kol Saati

rose gold bayan kol saati
rose gold bayan saat

Yukarıda yine hanımların çok tercih ettiği rose gold renkte bir saat modeli görüyorsunuz. Rose gold takıda hanımlar tarafından çokça tercih edilen bir renk olsa da genellikle diğer takılar ile kombini zor olduğu için sonradan pişman olunan bir renktir. Bu yüzden bu renk takılar alırken bir kere daha düşünmenizi tavsiye ederim.

Spor Bayan Kol Saati

spor bayan kol saati
bayan spor kol saati

Yukarıda deri bileklik üzerine yerleştirilmiş bir saat modeli görüyorsunuz. Bir dönem çok moda olan bu tip deri bileklik saatler son dönemde yine moda olmaya başlayan ürünlerden. Bu tip zımbalı çanta modellerini de bu sezon göreceğiz.

Beyaz Deri Kordon Bayan Kol Saati

beyaz deri bayan kol saati
bayan beyaz kol saati

Yukarıda beyaz renkte deri kordonlu spor bir bayan saat modeli görüyoruz. Bu tip özellikle açık renklerde deri kordon kullanımı özen ve dikkat ister. Zira deformasyon çok hızlı şekilde ortaya çıkabilir.

Bayan Beyaz Kol Saati

beyaz hasir kordon kol saati
bayan kol saati modelleri 2023 21

Burada sizlerle yılın öne çıkan bayan kol saati modellerini tanıtmaya çalıştık. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilir ve dilerseniz bizi buradan da takip edebilirsiniz.

Bu yıl daha çok akıllı saatlerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Yoğunlaşan ve teknoloji odaklı olan bu hayatta akıllı saatler telefonlar ile de senkronize kullanılabildiği için çok tercih edilen türler arasında yerini alıyor.

Bildiğiniz üzere artık akıllı saatleri de sporluktan çıkararak klasik hale getirmek mümkün. Kordon değiştirerek ve çeşitli aksesuarlar takarak saatinizi farklı bir havaya büründürmeniz mümkün. Özellikle de kordonunun rahatlıkla değiştirilebilir olması bu saatleri her zaman kullanabilme imkanı sunuyor. Böylece dilediğiniz renk ve dilediğiniz tarz hale getirmiş oluyorsunuz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu