Akraba Düğününde Ne Giyilir?

Akraba düğününde ne giyilir, hangi tür elbise tercih edilir, elbise dışında ne giyilir, akraba düğününde tesettürlü kadınlar ne giymeli sorularını cevaplayacağız.

Akraba düğünü için hazırlanacak iseniz akrabanız ile yakınlık derecenize göre kıyafet seçebilirsiniz. Ancak ne kadar yakın olmasanız da özenli olmanız gerekir. Bu noktada abiye bir kıyafet tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Akraba Düğününde Ne Giyilir Kadın?

Kadınlar akraba düğününe giderken ne giymeli görsel örnekler ile açıklayalım.

akraba dugunu elbisesi
akraba düğününde ne giyilir

Yukarıda akraba düğününe son derece uygun bir elbise görüyoruz. Tamamı tül olan bu elbise sonbahar ve kış düğünlerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Fazla abartı olmayan ancak son derece şık olan böyle uzun bir elbiseyi yüksek topuklu ayakkabılarınız ile tamamlamak yeterli olacaktır.

akraba dugunu icin elbise
akraba düğününde ne giyilir kadın

Akraba düğününde ne giyilir sorusu için son derece uygun bir elbise daha görüyorsunuz. Bu elbise derin dekolteli ve yırtmaçlı olarak tasarlanmış. Uçuş uçuş olan bu tür elbiseleri hem kır düğünü hem de salon düğünü için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

akraba dugununde nasil elbise giyilir
akraba düğünü için elbise

Burada da kabarık tafta kumaş, kayık yaka bir elbise görüyorsunuz. Oldukça sade ancak zarif bir abiye modeli. Akraba düğünü için de son derece uygun.

abiye tesettur tulum
akraba düğününde ne giyilir tesettür tulum

Burada da tesettürlü kadınlar için oldukça şık ve pelerin detaylı abiye bir tulum görüyoruz. Son dönemde tesettür giyimde bildiğiniz üzere pelerin çok kullanılan bir detay.

dugune giderken ne giyilir
abiye tulum

Burada ise yine abiye bir tulum görüyoruz. Belden etek görünümlü tül detayı olan ve tamamı payetli kumaştan tasarlanmış bu tulumu da akraba düğünü için tercih edebilirsiniz.

akraba dugunu icin tesettur elbise 1
akraba düğününde tesettürlü kadınlar ne giymeli

Akraba düğünü için oldukça uygun olan bu elbise de abartmak istemiyorum ancak özenli görünmek istiyorum diyen tesettürlü kadınlar için uygun bir seçim olacaktır. Oldukça zarif görünümlü olan geometrik desenli elbise gümüş renk ayakkabı ile tamamlanmış. Dilerseniz yine aynı ton eşarp ile de tamamlayabilirsiniz.

Burada sizlere akraba düğününde ne giyilir hakkında bilgi verdim. Daha önce düğünde ne giyilir hakkında bilgi vermiştim dilerseniz buradan inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda bizi buradan da takip edebilir konu ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi benimle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

İÇERİĞE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu