Sateen Erkek Ceket ve Mont Koleksiyonu

Sateen Mont

Giyim Dünyasında yerini yirmi beş yılı aşkın zamandır giyim ve aksesuar modasına hizmet eden Sateen modern tasarımları, zengin koleksiyonları ve uygun fiyatlarıyla aslında bu sanatın çok da zor ve pahalı olmadığını gösteriyor. Klasik duruşu ve yalın çizgisiyle her yaştan pek çok kadının alışverişteki ilk duraklarından biri  olan marka,  erkekler için enerjik,şık ve  sportif tasarımlarla karşınızda. Baskı, desen ve renklerin hayat verdiği bu günlük ve rahat parçalarla modanın en son trendlerini gardırobunuza değişim yaşatmanıza  fırsat vermektedir.

Kış aylarında en çok ihtiyaç duyulanlar da biri de mont ve kaban modelleridir. Klasik ve spor tasarımlarıyla sateen markası yeni sezona özel koleksiyonlarıyla merhaba dedi. Erkeklerin kendi tarzlarını yaratmaları ve özgün bir görüntüye ulaşmalarına olanak sağlamaktadır. Renkli ve farklı tasarım çizgisiyle saten markası kendini her sezon göstermekten ve yükselişte oluşuyla giyim pazarında yerini korumaktadır.

Fiyat aralıkları 80 TL ile 120 TL arasında değişen Farklı ve sıra dışı mont modelleri ile Sateen mağazalarında satışı sunulmaktadır.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.