LCW Bayan Kazak Modelleri 2014

LCW

LC Waikiki, 1985 yılında bir Fransa da giyim sektörüne adım atılmıştır. Fransız tasarımcı George Amoual ve ortağı yeni bir marka yaratarak hazır giyim pazarına girmesiyle birlikte George ve ortağı, markalarının adını hazır giyim pazarına girmeye karar verdikleri dönemde gerçekleştirdikleri bir uçak seyahati sırasında buldu.

Uçak yolculuğu sırasında okudukları dergideki ünlü Waikiki Plajı’nın tanıtımından  duyan iki ortak, hazırladıkları farklı tasarımlara Waikiki isminin çok uygun olacağını düşünerek, Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden oluşan “LC” kısaltmasını da eklediklerinde LC Waikiki markası yaratılmış oldu.

1996 yılında Taha Grubu’nun perakende sektörüne girme doğrultusunda, mağazalar açmak ve LC Waikiki ürünlerini bayiler yerine kendi mağazalarında satış hedefi ile Tema Mağazacılık A.Ş. kuruldu. 1997’de Taha Grubu’nun stratejik planları doğrultusunda kendi grup markasını oluşturma ile ilgili araştırma ve fizibilite çalışmalarının hız kazandığı bu dönemde Fransız LC Waikiki firmasının ortakları markayı satmaya karar aldılar.

Bu dönemde, LC Waikiki’nin Türkiye’deki satışlarının hızla artmaya devam ediyor olması ve büyük bir ilgiyle alım gücünün fazla olmasıyla birlikte, Taha Grubu’nun bir markaya sahip olmak istemesi sonucu LC Waikiki’nin dünyadaki tüm isimini satın alındı ve 1997 yılında LC Waikiki  bir Türk markası olarak hazır giyim  haline geldi.

Şimdilerde İse kadın,erkek ve çocukların kolaylıkla her tarza uygun bir şekilde tasarlanmış olan hazır giyim kıyafetlerini bulmalarına imkan sağlamaktadır. Kazak Modelleri günümüzün her zaman giyebileceğimiz sade ve şık trikolardır.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.