Journey Kids Anne-Kız Koleksiyonu 2013-2014

Journey Anne Kız Kaban

Journey özellikle anne-kız kategorisinde yayınladığı koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Anneler ve kızları için aynı renk ve aynı modeldeki elbiseleri oluşturup sevimli ve şık bir görüntü ortaya çıkartıyor. Kızların sürekli annelerine özendiğini düşünürsek bu kesinlikle mükemmel bir fikir.

Son zamanlarda da yeni trend olan anne-kız takım giyinme modası ile sokaklar sevimli görüntülere büründü. Anne ve kızları için ceketler, etekler ve hatta kabanlar bulmak mümkün.

Anne-kız pijamalarına zaten alışkındık ancak aynı giyinen minik kızlar ve annelerine pek de alışkın olduğumuz söylenemez. Bu yeni moda akımına öncülük eden Journey özellikle elbiseler konusunda gerçekten mükemmel tasarımlar ortaya çıkarmış. Hem annelerde hem de kızlarda hoş bir görüntü sergilemek oldukça zor olsa gerek ancak tabiri caiz ise Journey bunu başarmış. Şimdi sizlerle anne-kız koleksiyonundan birkaç parça paylaşmak istiyorum.

3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Hepsi cok şık bu siyah puanlı elbisenin fiyatını ve nasıl sipariş verildiğini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

  2. Hicran ŞİMŞEK

    Sitemiz satış amaçlı değil tanıtım amaçlıdır ilginize teşekkürler.

  3. Ee tanidik iyi güzel almak istiyoruz ? ? Nerden alabiliriz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.