ELIE SAAB 2014 İlkbahar Yaz Abiye Modelleri

Pudra Uzun Kollu Kabarık Abiye

Elie Saab moda dünyasına çok küçük yaşlardan başlamış modacıdır. Koleksiyonları her sezon damga vuran ve kadınlar tarafından oldukça ilgi gören koleksiyonlar olmuştur. Daha önce Sonbahar Kış koleksiyonlarını yaptığımız Elie Saab Sizin için İlkbahar Yaz koleksiyonlarını paylaşmak isteriz.

Yaz ayların yaklaşması nedeniyle düğün sezonunda açılması demektedir. Çok Yakın arkadaşlarınız yada çevrenizdeki insanların bu özel günlerinde izinle birlikte Elie Saab ‘ta yanınızda olacaktır.

Birbirinden farklı modellerin hakim olduğu abiye modellerinde bu yaz davetlerin ve düğünlerin en şık kadını siz olun. Modern bir okadar da zarif koleksiyonlarının olduğu elie saab bu sezonda oldukça iddialı bir giriş yapmıştır.

2014 İlkbahar yaz koleksiyonları için hazırlamış olduğu gece elbisesi modellerinde ışıltının abartısız olduğu muazzam koleksiyonlar olmuştur. Renklerinin yaz ayları için ideal olacak açık tonları ile tek bir kalıp barındırmayan özel tasarımları ile Elie Saab kendini davetlerde gösterecek gibi görünüyor.

Dekoltenin az olduğu muhafazakar kalıplarıyla moda ve defile için değil de gerçekten giyinmek için yapmış olduğu bir kreasyon olmuştur.Sizde özel günlerinizde Elie Saab koleksiyonlarına bakmadan geçmeyin ! Zarif ve Işıltılı duruş için Elie Saab… 

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.