2014 Boyunluk Modelleri

Snood Trendleri

Kış mevsimlerinin gelmesiyle kalın giysilerin yani kışlıkların çıkması artık şart oldu. Kış aylarının çok soğuk olması deneniyle sadece kabanlarımız ve botlarımız yeterli olmamaktadır. Bunun yanında takılan aksesuarlarda sizi kış günlerinden korunmanıza yardımcı olacaktır. Alışılmış olan atkıların yerini bu sezonda boyunluk modellerine vermiştir.

2013-2014 Kış mevsimlerinde sokaklarda, İnternet ve dergilerde oldukça gördüğümüz ve moda haline getirilen boyunluk modelleri kadınların beğenisini oldukça kazanmıştır. Renkli görünüşüyle kadınların boyunlarını adeta süslemektedir. Farklı modelleriyle ve tarzıyla kadınların şıklık yarışına girdiği bir aksesuar olmuştur. Görüntüye verdiği şıklığı kadar soğuk havalardan koruduğu da bir kesindir.

Dünyanın her yerindeki kadınlar her zaman şık ve farklı görünmek isterler. Yenilikçi yapıya sahip olan kadın tek bir kalıpla kalmaz her sezon farklı arayışlara girmektedir.Bu yılki sezonlarda ise yenilik olarak farklılık yaratmak için boyunluklar çıkmıştır. Boyunlukların çıkmasıyla  birlikte atkıların papuçu dama atılmış gözüküyor. Boyunluklarını kıyafete uydurmak zorunda olmadığınız için her kombinle birlikte uyum sağlayacaktır.

Sadece hazır giyim olarak degil el emeğiyle yapılan bir iştir. genelde farklı modeller el emeğiyle kadınların kendi zevklerine uygun bir şekilde tasarlayıp motifler işlemesi boyunluk görselliğini fazlalaştırmaktadır.

Yeni tasarımlarla ve modelleriyle farklı renkleriyle http://www.modastandi.com bilgi edinebilirsiniz.

1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. sade ve tarz oluyor güzelmş modeller

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.