2013-2014 Atasay Alyans Modelleri

Atasay

Alyans seçimi en zor seçimlerdendir. Zira ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız bir aksesuar oluşundan dolayı alyansınızın her daim zevkinize hitap etmesi gerekiyor. Zevke hitap harici diğer bir konu da kullanışlı olması.

Alyans manevi değeri yüksek bir parça olduğu için genellikle parmaktan hiç çıkartılmaz. O yüzden de alyanısınızın sizi günlük hayatınızda rahatsız etmemesi önemlidir. Çok kalın, çok süslü veya çok işlemeli olan alyanslar genellikle sürekli çıkarılıp takılmak suretiyle kullanılır. Bu yüzden de genellikle alyans tercihleri sadelikten yana olur.

Ayrıca alyansınızın baskın bir model olması da zaman zaman sakıncalı olabilir. Öyle ki alyansınızın bulunduğu elinize bir diğer yüzük takamazsınız. Taktığınızda da fazla abes ve abartılı bir görüntü ortaya çıkabilir.

2014 alyans modasına baktığımızda ise eskiye dönüş görüyoruz. Klasik alyans modelleri her daim modası geçmeyen alyanslardan olmuştur ancak bu sezon tamamiyle moda. Atasay da bu ihtiyaç ve talebi karşılamak amaçlı klasik alyans koleksiyonu oluşturmuş. Klasik modeldeki düz alyansınızı dilerseniz beyaz, dilerseniz bakır, dilerseniz mat, dilerseniz parlak ya da sarı olarak tercih edebiliyorsunuz.

Atasay klasik alyans koleksiyonuna baktığımızda bombeli, düz, ince kalın gibi birçok seçenek mevcut. Özellikle kenarları yuvarlak olan modelleri tercih etmekte fayda var. Günlük hayatta kenarları keskin olan modeller oldukça rahatsız edici olabiliyor.

Atasay’ın 2014 için tasarladığı bir diğer koleksiyon da nazar koleksiyonu oluyor. Nazar koleksiyonunda alyanslar içerisinde nazar boncukları yer alıyor.

Atasay alyans fiyatları; çift olarak 500 TL ile 3000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.